Boilies - HALIBUT CHERRY, 3 x 1 kg

Kód: SR13b03b0
Vyrobeno z originál holandské halibut směsi fy. Coppens s přídavkem syrového rybího masa a surového rybího tuku + potravinářská přísada Cherry.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - HALIBUT CHERRY, 3 x 1 kg
Boilies - HALIBUT CHERRY, 3 x 1 kg

 

Velmi netradiční spojení rybích surovin s ovocnou příchutí

Nedostižná kombinace v létě na velkých nádržích

 

  • Obsahuje:  17 druhů velmi kvalitních, jemně šrotovaných surovin. Základem je originální halibut směs se syrovým rybím masem. K tomu jsou přidány živočišné moučky, extrudované a pařené suroviny s jatry a hydrolyzovanou bílkovinou. Tepelně upravené suroviny a natrávené bílkoviny jsou základem ve směsích všech předních, evropských výrobců krmiv pro umělý chov ryb. 

    Dále směs obsahuje: Rybí moučku, vaječnou bílkovinu, krmné kvasnice, syrovátku, melasu, potravinářské ovocné přísady, aj. 

  • Charakteristika:  Jde o kombinaci výrazně rybího typu boilies založené na tepelně, nebo enzymaticky upravených surovinách s podílem originál halibut směsi s potravinářským ovocným koncentrátem. Netradiční kombinace těchto surovin dává směsi zvláštní charakter, kdy pach i chuť rybiny, netradičně doplňuje ovocná vůně Cherry, která se ve vodě velmi dobře rozptyluje a hlavně na ni ryby výborně reagují a cítí ji!

    Boilies jsou pojeny vejci a dalšími speciálními potravinářskými přípravky. Jsou pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. V chladnější vodě vydrží i více, jak 10 hodin, v teplém období 4 - 6 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv odolné boilies za  polovinu času! Bolies má přirozenou sytě šedou, až černou barvu po halibut směsi a dalších použitých surovinách se specifickou rybo - třešňovou příchutí!

 
Neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Boilies se použivají  jako chytací, nejlépe macerované v lososovém oleji, nebo jako vnadící. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.