Boilies - MASO & BUTYRIC, 3 x 1 kg

Kód: SR13b06b0
Vynikající v hlavní lovnou sezónu! Velmi výrazná masová směs s krevní a rybí moučkou ! Naše nejdéle vyráběné boilies - prověřené, velmi účinné ve vodě nad 15°C. Vynikající cena !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - MASO & BUTYRIC, 3 x 1 kg
Boilies - MASO & BUTYRIC, 3 x 1 kg

 

! BOILIES S VYSOKÝM PODÍLEM ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK A KRVE !

! Perfektní volba především na hlavní lovnou sezónu !

 

  • Obsahuje: 18  druhů vnadících složek. Pojivem jsou čerstvá vejce. Převažují 3 druhy živočišných mouček + krevní a rybí moučka  ( celkem 55 %  živočišných surovin ! ).
Dále obsahuje:  Extrudované suroviny - kukuřici, hrách a pšenici. Pšeničné klíčky, mix pekárenských a cukrárenských produktů, kvasnice, řepku, pšeničnou mouku, melasu, aj.
 
Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata!
  • Charakteristika: Typická masová, silná bílkovinná boilies, s vysokým obsahem masových i rybých mouček, tuku a snadno rozpustných škrobových surovin. Velmi účinná nejen při lovu kaprů, ale i jeseterů, parem, sumců, aj. 
Obsahuje 42 % NL = bílkovin, 14 % tuku, a jen 2,0% vlákniny! Boilies je sytě šedé až do černa, má velmi výraznou masovou vůni, díky vysokému obsahu živočišných surovin a sušené krve, které dávají krmivu nezaměnitelný charakter. Ve vodě od povrchu postupně měkne, ale drží stále tvar.
V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období cca 4 - 6 hod. Záleží na průměru a teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!

 

  • Možnosti použití: Jak nám ukázaly minulé sezóny, jde o boilies vhodné pro  rybolov s největším účinkem od poloviny dubna do poloviny listopadu a to i v době velkých veder. Dobře ale chytá i v chladnějším období - brzké jaro, pozdní podzim, jak na řekách tak i stojatých vodách. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástraha, doporučujeme jej obalit v našem práškovém Dipu kreveta s herinkem.  Jako posilovač chuti a pachu doporučujeme  namočit do Tekuté potravy ryby - játra - krab, nebo některého našeho boosteru . Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené boilies dobře obalíte v Krmítkové směsi extra maso, doporučuji udělat více vrstev.
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Kód: BOART22
Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b08b2
Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b01b2
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.