Zboží 4 / 15

Boilies - MEFISTO - Losos s meruňkou, 3 x 1 kg

Kód: MFR13b04c0
Specifická kombinace různých rybích mouček a extrudovaných surovin s ovocným extraktem mango-meruňka. Luxusní vůně a chuť - skvělá účinnost na ryby!

3 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - MEFISTO - Losos s meruňkou, 3 x 1 kg
Boilies - MEFISTO - Losos s meruňkou, 3 x 1 kg

 

Netradiční kombinace rybích surovin a ovocných extraktů !

! Skvělý vnadící efekt !

 

  • Obsahuje: 16 druhů velmi kvalitních, středně hrubě mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a expandované = pařené - suroviny z potravinářského průmyslu, které už jsou technologicky ochucené do sladka.Takto průmyslově upravené suroviny mají intenzivnější aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují aromatické látky a jsou proto mnohem více atraktivní pro ryby, než klasické šrotované partikly.

Dále směs obsahuje: Lososový protein, drůbeží játra, moučku ze sladkovodních ryb, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, lososový olej, ovocný koncentrát pro cukrářskou velkovýrobu, přírodní koření - vanilka, anýz, aj.

 
  • Charakteristika:  Jde o boilies pro  rychlé chytání, tedy pro ty, kdo chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Jedná se o velmi kvalitní a surovinově netradiční typ boilies,vyvinutý na základě závodních zkušeností z kombinováním surovin a taky díky nově získaným surovinám z potravinářské velkovýroby, které jsou svým složením jedinečné a pro ryby úžasně atraktivní - např. ořechové či ovocné müsli, karamelová rýže, aj. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 
 
V chladnější vodě vydrží více jak 6 hodin, v teplém období 4 - 5 hod. Doba rozpustnosti však hodně záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času. Boilies mají meruňkovo - hnědou barvu, s velmi příjemnou a přitažlivou, meruňkovo - ovocnou vůní po použitých surovinách.
  • Skladování: Boilies je konzervované, částečně vysušené, gumovité konzistence. Pokud jej chcete mít více tvrdé, uchovávejte jej v prodyšném obalu (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do neprodyšného obalu, ať nevyvětrává. Takto Vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké", doporučuji jej uchovávat v chladu a temnu při teplotě do 15°C max. Pro dlouhodobé uchovávání v zavlhlém stavu, cca více jak 4 - 5 měsíců, je lepší boilies zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach přežije mokré boilies bez problémů i v teplých dnech! 
Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Urychlíte tak jeho zaplísnění!
 

 

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Kód: BSVM12
TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml Kód: TP2031
Hodnocení
hodnotil: Čas: 16:34 Datum: 19.07.2013
velka bomba vyzkousejte chytal jsem prumer24mm kapri 8-14kg
hodnotil: Čas: 22:01 Datum: 18.07.2013
Bez dlouhého krmení a ryby 5-9kg.
hodnotil: Čas: 08:58 Datum: 28.06.2013
Koupil jsem jen 0,5 kg na zkoušku, co to je za novinku a jsem opravdu velmi spokojen i překvapen účinností. Dvě krátké návštěvy u vody, bez krmení, jen na odhoz a pokaždé po 3 - 4 hodinách několik kaprů do 60 cm! Náhoda to asi nebyla, protože ostatní v tom čase nechytili nic. Pro mě dost dobrý!
hodnotil: Čas: 17:37 Datum: 05.11.2012
letos nekolikrat vyzkouseno,velka spokojenost!!!
Zboží 4 / 15