Odběr novinek
Zboží 18 / 18

Boilies - ŠVESTKA s česnekem, 3 x 1 kg

Kód: BOŠČ-1
Novinka! Obsahuje výběrové rybí moučky, mléčné suroviny, a velmi oblíbenou kombinaci aroma Švestky a Česneku. Všechny tyto suroviny mají specifickou chuť i vůni. Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - ŠVESTKA s česnekem, 3 x 1 kg
Boilies - ŠVESTKA s česnekem, 3 x 1 kg

JEDINEČNÁ KOMBINACE RYBÍCH MOUČEK S VŮNÍ ŠVESTEK A ČESNEKU !

 

  • Obsahuje: Rybí moučka krilová, olihňová a lososová, rozpustný rybí protein, hydrolyzovaný krilový protein, extrudovaná kukuřičná mouka, kvasnice, sušená vejce, sušené mléko, sušená játra, tekuté aroma Švestka a Česnek, aj.
  •  Charakteristika:  Jde o silné a výrazné rybí, bílkovinné boilies, na základě specifických rybích mouček, ale hlavně podílu mořského krillu.

Boilies Švestka s česnekem je vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, aj. Boilie má tmavě modrou černou barvu, s příjemnou vůní zralých švestek s pozadím česneku. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 4-6 hod. dle průměru. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby.

  • Možnosti použití: Jde o boilie vhodné pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 10 °C.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu . Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo.

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Pelety Chytací - CALYPSO, 2,5 kg Pelety Chytací - CALYPSO, 2,5 kg Kód: PKC102
Boilies - CALYPSO, 2 x 2,5 kg Boilies - CALYPSO, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b04b2
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 18 / 18