Zboží 15 / 58

Boilies - AMUR - Sladká kukuřice - Ø 12 mm, 150 g

Kód: SRA13d080
Směs sestavena ze surovin, které Amur i Kapr ochotně přijímají a vyhledávají. Ověřeno zákazníky třemi lety prodeje a nad očekávání účinné !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - AMUR - Sladká kukuřice - Ø 12 mm, 150 g
Boilies - AMUR - Sladká kukuřice - Ø 12 mm, 150 g

 

Netradiční kombinace s tradičně kladným úspěchem !

 ! Velmi dobrá účinnost i v chladné vodě !

 

Dále obsahuje:  Různé druhy kvalitních obilovin, výběrovou vojtěškovou moučku, pohankovou mouku, ovocnou a zeleninovou dřeň, drůbeží moučku, kukuřičný protein, natrávenou sojovou bílkovinu, hydrolyzovanou bílkovinu, drcená semena olejnin, syrovátku, kvasnice, melasu, glukózu, kukuřičný olej, aj.

  • Charakteristika:  Sacharidová, velmi bohatá a svým obsahem na trhu neobvyklá, mnoha druhová boilies, složena převážně z tepelně upravených surovin, jenž jí dávají velmi intenzivní chuť a příjemné aroma. Tepelně upravené suroviny (krátkodobé, tzv. šokové zahřátí na 100 – 120 °C, dle použité technologie a suroviny) mají narušený obal škrobových zrn, škrob tzv. zmazovatí a je nejen pro ryby velmi dobře stravitelný, ale také snadno identifikovatelný, jako zdroj potravy, díky lehce rozpustným pachovým a chuťovým látkám, uvolněných právě tepelným opracováním. Ve směsi jsou i enzymaticky natrávené bílkoviny a hydrolizovaný tuk, čímž se velmi zvýší vnadící efekt pro jejich snadnou rozpustnoct ve vodě. Boilies má přirozenou, zelenkavou barvu a příjemnou nasládlou vůni po vařené kukuřici se smetanou a ovocem. Ve sklenici s vodou vydrží víc jak 6 hodin, v přírodním prostředí dle teploty vody 3 - 4 hodin, záleží ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilies na třetinu!

 

  • Možnosti použití: Boilies je dlouhodobě používáno v praxi a vždy s neočekávaně dobrým úspěchem, kdy na něj velmi dobře reagovali kapři, i když  v tu dobu ostatní rybáři na dané vodě nic moc nechytali. Velmi dobře se osvědčilo vloni na několika závodech, kde úspěšně bodovalo při lovu kaprů. Pro zvýšení vnadícího efektu je možno před vlastním použitím boilies namočit do naší Tekuté potravy česnek - játra - citrus. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namáčené boilies dobře obalíte v Krmítkové směsi AMUR se slasdkou kukuřicí, nebo v Krmítkové směsi se smetanou a melasou. Můžete udělat i více vrstev. Nechte poté vyschnout!

Boilies 12 mm můžete také prošít bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček.

 

  • Skladování: Boilies je konzervované a sušené. Nechcete-li jej mít vysušené na kost, nechte jej v neprodyšném obalu, v chladu a temnu do cca 12 °C ( sklep, chladnička, mražák, aj.) Takto vám boilies vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v teplém prostředí, cca nad 18 °C, riskujete po čase zaplísnění! Avšak 2-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v horkých dnech! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 15 / 58