Zboží 18 / 58

Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 3 x 1 kg

Kód: SR13b08b0
Směs sestavena ze surovin, které Amuři ochotně přijímají a vyhledávají. Ověřeno zákazníky dvěma lety prodeje a nad očekávání účinné !

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 3 x 1 kg
Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 3 x 1 kg

 

Jedno z našich prvních druhů boilies!  Dlouho prodávané = dokonale prověřené !

 

  • Obsahuje:   21 druhů vnadících složek!  Pojivem jsou čerstvá vejce. Základem jsou především extrudované (tepelně upravené) a toustované (pařené a mačkané) suroviny, a to převážně kukuřice, hrách, rýže a plnotučná sója (tepelně opracované suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost a jsou mnohem více atraktivní pro ryby).

Dále obsahuje:  Různé druhy kvalitních obilovin, výběrovou vojtěškovou moučku, pohankovou mouku, ovocnou a zeleninovou dřeň, drůbeží moučku, kukuřičný protein, natrávenou sojovou bílkovinu, hydrolyzovanou bílkovinu, drcená semena olejnin, syrovátku, kvasnice, melasu, glukózu, kukuřičný olej, aj.

  • Charakteristika:  Sacharidová, velmi bohatá a svým obsahem na trhu neobvyklá, mnoha druhová boilies, složena převážně z tepelně upravených surovin, jenž jí dávají velmi intenzivní chuť a příjemné aroma. Tepelně upravené suroviny (krátkodobé, tzv. šokové zahřátí na 100 – 120 °C, dle použité technologie a suroviny) mají narušený obal škrobových zrn, škrob tzv. zmazovatí a je nejen pro ryby velmi dobře stravitelný, ale také snadno identifikovatelný, jako zdroj potravy, díky lehce rozpustným pachovým a chuťovým látkám, uvolněných právě tepelným opracováním. Ve směsi jsou i enzymaticky natrávené bílkoviny a hydrolizovaný tuk, čímž se velmi zvýší vnadící efekt pro jejich snadnou rozpustnoct ve vodě. Boilies má přirozenou, zelenkavou barvu a příjemnou nasládlou vůni po vařené kukuřici se smetanou a ovocem. Ve sklenici s vodou vydrží víc jak 12 hodin, v přírodním prostředí dle teploty vody 5 - 7 hodin, záleží ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilies na třetinu!
  • Možnosti použití: Boilies je dlouhodobě používáno v praxi a vždy s neočekávaně dobrým úspěchem, kdy na něj velmi dobře reagovali velcí kapři, i když  v tu dobu ostatní rybáři na dané vodě nic moc nechytali. Velmi dobře se osvědčilo vloni na několika závodech, kde úspěšně bodovalo při lovu kaprů. Pro zvýšení vnadícího efektu je možno před vlastním použitím boilies namočit do naší Tekuté potravy česnek - játra - citrus. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namáčené boilies dobře obalíte v Krmítkové směsi AMUR se slasdkou kukuřicí, nebo v Krmítkové směsi se smetanou a melasou. Můžete udělat i více vrstev. Nechte poté vyschnout!

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 12:14 Datum: 16.08.2013
Perfektní boilies na amury. Doporučuji kombinovat s dipem Amur sladká kukuřice s ovocem.
Zboží 18 / 58