Zboží 30 / 58

Boilies - BARBAROSA Ø 12 mm, 150 g

Kód: SR13d020
Z kombinovaných surovin sladkých a masových, s přírodním kořením na perníkovém základě a s ananasem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - BARBAROSA Ø 12 mm, 150 g
Boilies - BARBAROSA Ø 12 mm, 150 g

 

Boilies se perníkovým kořením a anansem + kombinovaný typ surovin = sladké + masové.  

 

  • Obsahuje:  20 druhů velmi kvalitních, středně šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny - kukuřice, hrách, pšenice, pohanka, aj. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby.

Dále směs obsahuje:  Sušené mléko, hydrolyzovaný protein, enzymaticky upravená játra, vaječnou bílkovinu, expandovanou rýži, syrovátku, kokosovou moučku, kvasnice, směs perníkových druhů koření, ananasový extrakt !

  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní typ boilies na perníkovém základu, co do složení směsi, s přídavkem velmi stravitelných škrobových surovin, natrávených bílkovin a olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6), které jsou přirozenou složkou rybího masa. Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, které jsou obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. 
Boilies jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlé chytání. V chladnější vodě vydrží i více jak 4 hodiny, v teplém období 2 – 3 hod. Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv odolné boilies za polovinu času! Bolies má skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou  perníkovou vůní po směsi originálních bylin a koření.
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies se použivají od brzkého jara do pozdního podzimu, především jako chytací, nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu! Vhodné především pro lov na feeder.

Boilies 12 mm můžete také prošít bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 30 / 58