Zboží 16 / 58

Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 3 x 1 kg

Kód: SR13b05b0
Atraktivní, bohatá směs na rybím základě s přírodním kořením, ananasem a lehce rozpustnými proteiny. Chytá skvěle od dubna do listopadu! Zvýhodněná cena na velká balení!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 3 x 1 kg
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 3 x 1 kg

 

Nově inovovaná směs s rybími surovinami, ananasem, natrávenými proteiny a perníkovou směsí !

! Výhodná cena u balení nad 15 kg !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Nezbytným základem jsou extrudované a pařené - toustované - suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv pro ryby. 

Dále směs obsahuje:  Směs rybích mouček, Hydrolyzovaný živočišný protein, enzymaticky natrávená játra, hydrolyzovaný sojový protein, vaječnou bílkovinu, sušené mléko, lososový protein, vařenou ochucenou rýži, pivovarské kvasnice, potravinářsky zpracované ovocné produkty, nerafinovaný řepkový olej, směs přírodních koření - skořice, tymián, anýz, bedrník, kardamom, aj. !

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní typ boilies s těstem na základě kombinace rybích, mléčných a masových produktů, s přídavkem extrudovaných surovin, hydrolyzovaných bílkovin a olejů. Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce rozpustnými surovinami, ale také hydrolyzovanou bílkovinnou složkou, která je ve vodě dobře rozpustná a pachově velmi intenzivní. Tato širokospektrální kombinace přírodních chutí a vůní je pro ryby přirozená a atraktivní!

Boilies jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlé chytání. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 10 hodin, v teplejším období ( voda cca 18 - 24 °C ) vydrží 5 - 8 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou vůní po perníku s ananasem pocházející z originální směsi koření.

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies se použivají  jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící. Ověřená účinnost je od brzkého jara do pozdního podzimu, do minimální teploty vody cca 10°C. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu! Vhodné i pro lov na feeder,  nebo i jako přísada do method mixů.

 

  • Skladování:  Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké" doporučuji jej zamrazit, nebo mít trvale do cca 6 °C. To platí pro dlouhodobé skladování v neprodyšném obalu - více než 3 měsíce!  1-3 týdenní přepravu uzavřené v PVC sáčcích na rybářských výpravach, boilies vydrží bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Kód: BOART22
Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b08b2
Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b01b2
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 16 / 58