Odběr novinek
Zboží 53 / 91

Boilies Bioactiv Paste - NA SUMCE 3v1 - Ø 35 mm, 1 kg

Kód: BBPHJ-2
Boilies o průměru 35 mm! Dva druhy osvědčených sumcových těst, s aktivním středem z gelové suspenze - krevní moučky, fish liquidu a jater. Takto chytáte s jednou nástrahou na tři různé směsi s širokým spektrem chutí i vůní najednou.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Boilies Bioactiv Paste - NA SUMCE 3v1 - Ø 35 mm
Další varianty zboží: Boilies Bioactiv Paste - NA SUMCE 3v1 - Ø 35 mm
Boilies Bioactiv Paste - NA SUMCE 3v1 - Ø 35 mm, 1 kg

! JEDINEČNÁ KOMBINACE TŘÍ DRUHŮ TĚST V JEDNOM KUSE BOILIES ! !

! PODSTATNĚ VYŠŠÍ ŠANCE NA ZÁBĚR !

 

  • Obsahuje:  Suroviny stejné jako u boilies Na sumce a u boilies Játra. Středový gel: Krevní moučka, Fish liquid a tekutá játra.
  • Charakteristika:   Boilies 3 v 1, tj. vícedruhové těsto ve třech oddělených částech, tvořící jeden kus boilies o průměru 35 mm. Kombinace silné, výrazné vůně halibuta a jater. Gelový střed tvoří Krev, Rybí vývar a Játra.

Boilies Bioactiv Paste - Halibut / Játra / Krev - to jsou vysoce účinné nástrahy nejen pro sumce, ale také pro kaprovité i jeseterovité ryby. Boilie má na povrchu z poloviny černou a z poloviny hnědou barvu dle použitých těst, s kombinovanou vůní halibuta a jater. V jádru boilies je gelová náplň červené barvy se silným aroma z použitých surovin. V chladnější vodě, bez bílé ryby, vydrží koule 8 i více hodin, v teplém letním období cca 4 - 6 hod. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která životnost boilies může značně zkrátit.

  •  Možnosti použití:  Boilies Bioactiv Paste 3 v 1 je vhodné především pro hlavní lovnou sezónu od teplejšího jara do podzimu a to od teploty vody od cca 10 - 12 °C. Pokud jej použijete na lov Sumce ve vodě, kde budou i kapři či jeseteři, počítejte s častými záběry velkých kaprů nebo i jeseterů. Použijte proto na vlas 2-3 koule, což bude sice více eliminovat kapří záběry, nikoliv však velké jesetery a vyzy. Ale aspoň si dobře zachytáte!

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy, doporučuji jej obalit v některém našem Práškovém dipu. Předtím ale musíte boilies ještě prolít např. Tekutými játry nebo Fish liquidem, aby se měl dip na co uchytit. Doporučuji udělat více vrstev! Významně tak ještě více zvýšíte vnadící účinek boilies.

Balení:  

500 g - obsahuje cca 16-17 ks boilies o průměru cca 35 mm.

1 kg - obsahuje cca 32 - 34 ks o průměru cca 35 mm.

Průměr boilies se může plus/mínus 1-2 mm lišit díky specifické technologii výroby.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší a více ztvrdne. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo přirozené aroma surovin.

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 18 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku nebo jej vysušte. Avšak 1 - 3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v PVC sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 53 / 91