Zboží 19 / 58

Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg

Kód: SR13b04b0
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi kvalitní a účinné především v chladné vodě do 20 °C - včetně zimních měsíců !

4 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg
Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg

 

! Naše nejprodávanější boilies !

Vynikající na chladnou vodu !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Základem jsou extrudované suroviny a drcené tzv. ptačí zoby. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma a mnohem lépe uvolňují tyto látky do vody.

Dále směs obsahuje:  Hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rozpustný rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, 4 druhy drcených olejnatých semen vč. konopí a nigeru. Lososový olej, ovocné cukry, drcený přírodní česnek a směs několika druhů bylin a červeného koření, které spolu s ostatními surovinami zajišťují vysokou účinnost především v chladné vodě.

  • Charakteristika:  Jde o boilies pro aktivní rybolov, s dobrou rozpustností, především v chladnějším období podzimu, zimy a jara. Je určeno pro ty, kdo chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je perfektní i na závody v lovu ryb – což máme sami odzkoušeno s velkým úspěchem u našeho závodního týmu! 
Jedná se o velmi kvalitní a surovinově bohatý typ boilies, s přídavkem vysoce stravitelných škrobových surovin, natrávených bílkovin a rybích olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6), které jsou přirozenou složkou rybího masa. Ve vodě pak tyto boilies vnadí také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě. Tato kombinace se nám ukázala, že je pro ryby výrazně atraktivní, což nám potvrzují naše úspěchy na závodech. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází při vaření k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 
 
V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 20 °C ) vydrží 6 - 8 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají tmavě červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách ( koření + extrakt z červené papriky a Robin Redu)  s výraznou česnekově kořeněnou vůní. 
 
 
Neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.  Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití:  Dlouhodobě se nám Calypso velmi dobře a účinně osvědčilo na chladné vodě, hlavně od podzimu do jara, při teplotě vody 4 - 18 °C. Vynikající i na rychlé chytání při jarních a podzimních závodech! V letních vedrech už tak účinné nebylo, to chytají dobře např. Masové, Játrové, Halibut  a Rybí boilies. Perfektně na něj berou i velcí cejni, jelci, parmy aj. Boilies se použivají  jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící. Doporučuji k boilies přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!
  • Skladování:  Boilies je konzervováno potravinářskými konzervanty a je jen částečně vysušené. Kdo chce mít boilies více tvrdé a vysušené, uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu, ať nevyvětrává. Takto Vám boilies vydrží bez úhony po delší dobu - pro jeho plnou účinnost doporučuji spotřebovat nejlépe do 6 měsíců. Pokud jej ale necháte "měkčené", doporučuji jej pro dlouhodobé skladování ( déle než 4 měsíce ) zamrazit. Mražené spotřebujte do 12 měsíců. Uzavřené v neprodyšném obalu a uskladněné v temnu a při teplotě do 12 °C uchovávejte ne více než 6 měsíců ! Avšak 1-4 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i v při letní teplotě, boilies přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 11:51 Datum: 21.07.2013
Jedinečná zbraň na všechny typy vod! Když nic, tak Calypso vždycky! Boilies doporučuji!! Dávám 100%
Perfektní kombinace s method mixem stejné příchutě! ;-))
hodnotil: Čas: 18:15 Datum: 02.07.2013
Tento vyrobek doporucuji na 100% velice dobre se uvolnuje ve vode pouzivame ho take na zavodech kde nas nikdy nezklamal zatim nejvetsi kapr chyceny na CALYPSO mel 14,68kg
hodnotil: Čas: 08:50 Datum: 28.06.2013
Přidávám svých 100% spokojenosti s boilie Calypso! Potvrzuji vysokou účinnost na studenější vodě, především letos v chladném jaru. Chytal jsem např. také na vodě, kde jsem byl jediný co za dva dny z cca 8 rybářů něco chytil! Sice žádné trofejní kusy to nebyly, ale chytal jsem, a o to jde. " Za pár peněz hodně muziky! " :-) Doporučuji!
hodnotil: Čas: 11:56 Datum: 26.06.2013
Calypso používám již druhý rok a plná spokojenost! Perfektní na studené vodě na jaře a na podzim, to zatím nic nepřekonalo z toho co jsem používal! V parné léto se mi ale více osvědčilo boilies Extra ryba a Masové boilie. Žádné obavy :-)
hodnotil: Čas: 18:25 Datum: 29.04.2013
zajimalo by me proc? zde nejsou zadne komentare k produktum,kdyz si to tak vychvalujete? rad bych neco od vas vyzkousel ale mam urcite obavy......
Zboží 19 / 58