Odběr novinek
Zboží 17 / 93

Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg

Kód: SR13b04b0
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi kvalitní a účinné především v chladné vodě do 20 °C - včetně zimních měsíců !

4 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg
Boilies - CALYPSO, 3 x 1 kg

 

! Naše nejprodávanější boilies !

Vynikající na chladnou vodu !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Základem jsou extrudované suroviny a drcené tzv. ptačí zoby. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma a mnohem lépe uvolňují tyto látky do vody.

Dále směs obsahuje:  Hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rozpustný rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, 4 druhy drcených olejnatých semen vč. konopí a nigeru. Lososový olej, ovocné cukry, drcený přírodní česnek a směs několika druhů bylin a červeného koření, které spolu s ostatními surovinami zajišťují vysokou účinnost především v chladné vodě.

  • Charakteristika:  Jde o boilies pro aktivní rybolov, s dobrou rozpustností, především v chladnějším období podzimu, zimy a jara. Je určeno pro ty, kdo chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je perfektní i na závody v lovu ryb – což máme sami odzkoušeno s velkým úspěchem u našeho závodního týmu! 
Jedná se o velmi kvalitní a surovinově bohatý typ boilies, s přídavkem vysoce stravitelných škrobových surovin, natrávených bílkovin a rybích olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6), které jsou přirozenou složkou rybího masa. Ve vodě pak tyto boilies vnadí také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě. Tato kombinace se nám ukázala, že je pro ryby výrazně atraktivní, což nám potvrzují naše úspěchy na závodech. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází při vaření k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 
 
V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 20 °C ) vydrží 6 - 8 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají tmavě červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách ( koření + extrakt z červené papriky a Robin Redu)  s výraznou česnekově kořeněnou vůní. 
 
 
Neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.  Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití:  Dlouhodobě se nám Calypso velmi dobře a účinně osvědčilo na chladné vodě, hlavně od podzimu do jara, při teplotě vody 4 - 18 °C. Vynikající i na rychlé chytání při jarních a podzimních závodech! V letních vedrech už tak účinné nebylo, to chytají dobře např. Masové, Játrové, Halibut  a Rybí boilies. Perfektně na něj berou i velcí cejni, jelci, parmy aj. Boilies se použivají  jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící. Doporučuji k boilies přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 11:51 Datum: 21.07.2013
Jedinečná zbraň na všechny typy vod! Když nic, tak Calypso vždycky! Boilies doporučuji!! Dávám 100%
Perfektní kombinace s method mixem stejné příchutě! ;-))
hodnotil: Čas: 18:15 Datum: 02.07.2013
Tento vyrobek doporucuji na 100% velice dobre se uvolnuje ve vode pouzivame ho take na zavodech kde nas nikdy nezklamal zatim nejvetsi kapr chyceny na CALYPSO mel 14,68kg
hodnotil: Čas: 08:50 Datum: 28.06.2013
Přidávám svých 100% spokojenosti s boilie Calypso! Potvrzuji vysokou účinnost na studenější vodě, především letos v chladném jaru. Chytal jsem např. také na vodě, kde jsem byl jediný co za dva dny z cca 8 rybářů něco chytil! Sice žádné trofejní kusy to nebyly, ale chytal jsem, a o to jde. " Za pár peněz hodně muziky! " :-) Doporučuji!
hodnotil: Čas: 11:56 Datum: 26.06.2013
Calypso používám již druhý rok a plná spokojenost! Perfektní na studené vodě na jaře a na podzim, to zatím nic nepřekonalo z toho co jsem používal! V parné léto se mi ale více osvědčilo boilies Extra ryba a Masové boilie. Žádné obavy :-)
hodnotil: Čas: 18:25 Datum: 29.04.2013
zajimalo by me proc? zde nejsou zadne komentare k produktum,kdyz si to tak vychvalujete? rad bych neco od vas vyzkousel ale mam urcite obavy......
Zboží 17 / 93