Odběr novinek
Zboží 11 / 91

Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 2 x 2,5 kg

Kód: KRLEX22
Jedinečná kombinace rybího masa, olihňové a krillové moučky + natráveného, mořského Krillu - za super cenu! Obsahuje také 15 % syrového rybího masa a vnitřností.! Nedostižné po celé hlavní lovné období!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Boilies - KRILL a OLIHEŇ
Další varianty zboží: Boilies - KRILL a OLIHEŇ
Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 2 x 2,5 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILU A SYROVÉHO RYBÍHO MASA !

 

  • Obsahuje: 17 druhů vnadících složek. Ve směsi je 15 % syrového rybího masa a vnitřností z mořských i sladkovodních ryb! Dále pak krilová, krevetová a olihňová moučka, tekutý lososový protein, rybí extrakt Fish liquid, rozpustný rybí protein, játra, masové moučky a další živočišné složky. Mléčná bílkovina, kvasnice a mnoho druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, hrách, rýže, obiloviny, aj.
  •  Charakteristika:  Jde o silnou a výraznou rybí, bílkovinnou boilies, na základě specifických rybích mouček, ale hlavně podílu natráveného i klasického mořského krillu, včetně neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. 

Na českém trhu jsme jediní, kdo používá syrové rybí maso do boilies! Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Boilies Krill a Oliheň je vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, aj. Boilie má přirozenou, tmavě hnědo-červenou barvu, s mastným vzhledem. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 4-6 hod. dle průměru. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby.
  •  Možnosti použití: Jde o boilie vhodné pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 12 °C.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem práškovém dipu krill a oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 5 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
hodnotil: Čas: 17:33 Datum: 25.11.2014
Po měsíčním srovnáním s konkurencí od Nikla tohle vyšlo daleko lépe! Nádherná vůně a okamžitá účinnost ve vodě. Hulín umí :-)
hodnotil: Čas: 14:28 Datum: 04.09.2014
NejTop boilies,nachytano mnoho ryb.Hulin za toto boilies chvalim.
hodnotil: Čas: 10:42 Datum: 21.07.2014
Opravdu funguje! Teď v létě je to skvělé boilie. Ryby ho opravdu berou.
Doporučuji krmné místo prohodit pár kuličkami stejné příchutě.
hodnotil: Čas: 13:02 Datum: 18.05.2014
Perfektní koule, chytají skvěle!!!
hodnotil: Čas: 08:56 Datum: 13.05.2014
Je to velmi povedené boilie. Mám na něho mnoho úspěchů.
Doporučuji vyzkoušet
Zboží 11 / 91