Zboží 34 / 58

Boilies - KRILL a OLIHEŇ - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: KRLEX30
Jedinečná kombinace rybího masa, olihňové a krillové moučky + natráveného, mořského Krillu - za super cenu! Obsahuje také 40 % syrového rybího masa a vnitřností.! Nedostižné po celé hlavní lovné období!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - KRILL a OLIHEŇ - Ø 30 mm, 1 kg
Boilies - KRILL a OLIHEŇ - Ø 30 mm, 1 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILLU A SYROVÉHO RYBÍHO MASA !

! Macerováno tekutým krillem !

 

Obsahuje: 17 druhů vnadících složek. Ve směsi je 35 % syrového rybího masa a vnitřností z mořských i sladkovodních ryb! Dále pak krilová, krevetová a olihňová moučka, tekutý lososový protein, rybí protein, játra, masové moučky a další živočišné složky. Pojivem jsou klasická vejce, mléčná bílkovina, kvasnice a mnoho druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, hrách, rýže, obiloviny, aj. Dále syrovátka, melasa, koření, atd.

  •  Charakteristika:  Jde o silnou a výraznou rybí, bílkovinnou boilies, na základě specifických rybích mouček, ale hlavně podílu natráveného i klasického mořského krillu, včetně neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. Na českém trhu jsme jediní, kdo používá syrové rybí maso do boilies! Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.
Krill s Olihní je vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, pstruh duhový, aj. Boilie má přirozenou, tmavě hnědo-červenou barvu, s mastným vzhledem od macerování v tekutém krillu. V chladnější vodě vydrží 10 i více hodin, v teplém období cca 5 - 8 hod. dle průměru, záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!  
  •  Možnosti použití: Jde o boilie vhodné pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 12 °C. Jsou velmi dobré při nižší aktivitě ryb, kdy berou jen sporadicky a menší sousta. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu kreveta s herinkem. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  
  • Skladování: Boilies je konzervované a sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Takto vysušené je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo! 
  • Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte jej při teplotě do 12 °C - ne však déle jak 10 měsíců ! Jinak je dejte do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech!

    Nenechávejte boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v PVC sáčku velmi dlouho!

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 4 x 500 g Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 4 x 500 g Kód: KRLEX21
Boilies - GLM BETAIN - se Švestkou, 4 x 500 g Boilies - GLM BETAIN - se Švestkou, 4 x 500 g Kód: GLBS20
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 34 / 58