Zboží 8 / 20

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Pomeranč a Chilli, 2,5 kg

Kód: KBPCH24-1
Průměr 24 mm! Velmi kvalitní krmné boilies ve velmi oblíbené příchuti Pomeranč a Chilli. Nejenže výborně vnadí, ale i aktivně chytá. Celoroční účinnost.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Pomeranč a Chilli, 2,5 kg
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Pomeranč a Chilli, 2,5 kg

Celoroční účinnost - výborné také do chladnější vody !

 

  • Složení:  Směs obsahuje 15 druhů, jemně mletých, tepelně opracovaných ( extrudovaných ) surovin. Z velké části obsahuje kvalitní produkty jako  LT 72 moučkurozpustný lososový proteinsušená játralososový olej natural aj.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Pomeranč a Chilli, je sestaveno ze směsi extrudovaných obilovin, olejnin a živočišných - rybích surovin. Má přirozenou, světle hnědo - oranžovou barvu a příjemnou citrusovou vůni s ostrou pálivou chutí.

Rozpustnost tohoto krmného boilies je v létě cca 4 - 6 hodin,záleží hodně na aktivitě bílé ryby. V chladném období i více jak 8 - 10 hodin, jen změknou, ale drží pohromadě.

  • Možnosti použití:  Krmné boilies Pomeranč a Chilli je určeno především na vnadění kaprovitých a jeseterovitých ryb. Ale velmi dobře také chytá, a to i v chladnějším období jara a podzimu.  

Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu. Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte. Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, např. v podobě chytacího boilies, které má jiný surovinový základ, jistě budete mít větší šanci na úspěch.

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a jen částečně vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo jeho přirozené aroma. 

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1 - 3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravách boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 20