Zboží 2 / 5

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Kořeněné, 3 x 1 kg

Kód: KBK20
Velmi kvalitní krmný boilies o průměru 20 mm, s rychlým vnadícím nástupem. Atraktivní kombinace kořeněných a živočišných surovin + extrudované obiloviny. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a atraktorů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Kořeněné, 3 x 1 kg
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Kořeněné, 3 x 1 kg

 

! Výborné také do chladnější vody !
Vyrábíme jen průměr 20 mm
 
 
  • Složení:  Směs obsahuje 17 druhů, většinou nahrubo mletých a drcených surovin ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ), a to jak klasické = obiloviny, kukuřice, hrách aj., tak i tepelně opracované = extrudované plodiny - obiloviny, rýže, cizrna, vedlejší pekárenské produkty, bisquit moučku, kvasnice, syrovátku, melasu, aj. Dále pak živočišné moučky, sušená drůbeží játra, lososový olej, směs koření a česneku, aj.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Kořeněné, je sestaveno ze směsi extrudovaných obilovin, olejnin a živočišných surovin. V této směsi pak převládají extrudované obiloviny a směs bisquit mouček. Boilies Ekonomik Kořeněný má tmavě červenou barvu a příjemnou kořeněnou vůni po použitých surovinách. Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 3 - 6 hodin, v chladném období i více jak 8 - 10 hod.

 

  • Možnosti použití:  Krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře také chytá, a to i v chladnějším období jara a podzimu.  

    Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu! Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově vyšším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování: Krmné boilies doporučujeme skladovat v tenších vrstvách na přepravkách pro ovoce a zeleninu, nebo naležato v rašlových (síťových) pytlech, do kterých je balíme při expedici, na vzdušném, suchém místě na podložce (paleta, karton aj.), kdy vysychají. Je však nutné občas ( cca 1x týdně ) s boilies pohnout, aby nevznikalo v meziprostorech mikroklima, vhodném pro růst plísní! Ve vlhčím stavu jej uchovávejte v suchu a chladu cca do 12 °C.  Pokud jsou boilies hermeticky uzavřené, neměla by výrazně kolísat teplota okolí, aby se nerosily stěny obalu - riziko zaplísnění - pak skladovat jen krátkodobě, cca do 2-3 měsíců s občasným protřepáním. 

 

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - SMETANA s VANILKOU, 4 x 500 g Boilies - SMETANA s VANILKOU, 4 x 500 g Kód: SR13b07b1
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 4 x 500 g Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 4 x 500 g Kód: SR13b05b1
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 5