Zboží 8 / 54

Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: SR13b03z1
Velmi silná masová směs s podílem i rybího masa. Jedna z našich nejdéle vyráběných směsí, které nikdy nezklamalá! Celoroční, univerzální použití! Chytá kapry, parmy, jesetery, vizy, sumce, prostě cokoliv !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 30 mm, 1 kg
Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 30 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje:   18  druhů vnadících složek. Pojivem jsou čerstvá vejce. Převažují 3 druhy živočišných mouček +  krevní moučka a rybí maso (celkem 60 %  živočišných surovin ! ).

Dále obsahuje extrudované suroviny, pšeničné klíčky, kvasnice, řepku, krmnou mouku, rybí tuk  aj.

  •  Charakteristika:   Typická masová, silná bílkovinná boilies, s vysokým obsahem nejen masových mouček, ale i čistého rybího masa, tuku a snadno rozpustných surovin. Velmi účinná nejen při lovu kaprů, ale i jeseterů, parem, sumců, aj.  Obsahuje 46 % NL = bílkovin, 14 % tuku, a jen 2,0% vlákniny! Boilies je tmavě šedé až do černa, má velmi výraznou masovou vůni, díky vysokému obsahu živočišných surovin a sušené krve, které dávají krmivu nezaměnitelný charakter. Ve vodě od povrchu postupně měkne ale drží stále tvar.
V chladnější vodě vydrží 20 i více hodin, v teplém období cca 10 - 12 hod. Záleží na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!
 
 
Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata!
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies se použivají  jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící – vysušené. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování: Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké" doporučuji jej zamrazit – dlouhodobě uzavřené v neprodyšném obalu a v teple (více než 2 měsíce ), riskujete zaplísnění! Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach boilies přežije bez problémů i v teplých dnech!
Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Urychlíte tak jeho zaplísnění! 

 

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 54