Zboží 35 / 58

Boilies - MEFISTO - Ø 12 mm, 150 g

Kód: SRM13d020
Specifická kombinace sladkých extrudovaných surovin, sladkovodních ryb s lososovým proteinem a ovocným extraktem! Luxusní vůně a chuť - skvělá účinnost na ryby!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - MEFISTO - Ø 12 mm, 150 g
Boilies - MEFISTO - Ø 12 mm, 150 g

 

 

Netradiční kombinace ovoce, ryb a sladkých extrudovaných surovin !

Skvělý vnadící efekt !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, jemně šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a expandované = pařené - suroviny z potravinářského průmyslu, které už jsou technologicky ochucené do sladka.Takto průmyslově upravené suroviny mají intenzivnější aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují aromatické látky a jsou proto mnohem více atraktivní pro ryby, než klasické šrotované partikly. Oproti větším průměrům boilies, obsahují "dvanáctky" vyšší podíl atraktorů = snadno se uvolňujících pachových látek.

Dále směs obsahuje: Lososový protein, drůbeží játra, moučku ze sladkovodních ryb, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, lososový olej, ovocný koncentrát pro cukrářskou velkovýrobu, přírodní koření - vanilka, anýz, aj.

 
  • Charakteristika:  Jde o drobný typ boilies pro rychlé chytání a především vhodné také pro rybolovnou techniku na FeederJedná se o velmi kvalitní a surovinově netradiční typ boilies,vyvinutý na základě závodních zkušeností z kombinováním surovin a taky díky nově získaným surovinám z potravinářské velkovýroby, které jsou svým složením jedinečné a pro ryby úžasně atraktivní - např. ořechové či ovocné müsli, karamelová rýže, aj. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin, kterých je tym více než u velkých průměrů. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 
 
V chladnější vodě vydrží více jak 4 hodiny, v teplém období 2 - 3 hod. Doba rozpustnosti však hodně záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Boilies mají meruňkovo - hnědou barvu, s velmi příjemnou a přitažlivou, meruňkovo - ovocnou vůní po použitých surovinách.
 
Neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.
 
Většina surovin pochází z potravinářského průmyslu!
  • Skladování: Boilies je konzervované, částečně vysušené, gumovité konzistence. Pokud jej chcete mít více tvrdé, uchovávejte jej v prodyšném obalu (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do neprodyšného obalu, ať nevyvětrává. Takto Vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké", doporučuji jej uchovávat v chladu a temnu při teplotě do 15°C max. Pro dlouhodobé uchovávání v zavlhlém stavu, cca více jak 4 - 5 měsíců, je lepší boilies zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach přežije mokré boilies bez problémů i v teplých dnech! 
Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Urychlíte tak jeho zaplísnění!
 

 

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 35 / 58