Zboží 12 / 58

Boilies - NA SUMCE - Ø 20 mm, 1 kg

Kód: BNS200
Speciální složení menšího boilies pro lov sumců. Velmi dobře ale chytá i jesetery a kapry. Obsahuje vše nač sumec velmi dobře reaguje - viz. složení v popisu výrobku.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - NA SUMCE - Ø 20 mm, 1 kg
Boilies - NA SUMCE - Ø 20 mm, 1 kg
 

Obsahuje syrové rybí maso, natrávená jatra, rybí protein, rybí extrakt, moučky aj. 

! Nejen na Sumce, ale i Jesetery, Vyzy a velké Kapry !

 

  • Složení: 17 druhů surovin! 
První třetina z obsahu je syrové rybí maso,
Druhá třetina směsi obsahuje rybí moučku, rozpustný rybí protein, tekutý lososový protein, rybí extrakt Fish Liquid, masovou moučku, krevní moučku, natrávená játra, rybí tuk aj.
Třetí třetinou směsi jsou pojivové složky, a to pouze velmi kvalitní, tepelně upravené (tj. extrudované suroviny) – kukuřice, pšenice a rýže. Ale také kvasnice, extrakt z krabích jiker, olej z tresčích jater,  aj. 
 
Přidáváme navíc několik ověřených surovin, používaných v rybářské praxi, výrazně zvyšujících vnadící efekt!
  • Charakteristika: Tyto boilies na sumce jsou vyrobeny na základě kombinace známého přirozeného potravního spektra sumců, kteří jsou výrazně masožravý až mrchožravý a také dle zkušeností z jeho umělého odchovu. Jde tedy o velmi silnou bílkovinnou směs obsahující syrové rybí maso i s vnitřnostmi, které jsou nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí.

Obsah masových a rybích mouček s výrazným podílem surovin s enzymaticky natrávenými bílkovinami, imitujících rozkládající se potravu, podtrhuje přirozený vnadící efekt boilies! Nejde o přidanou kyselinu máselnou, či jiná dodatková aromata, napodobující "pach mrtvoly" !

 Boilies obsahují speciální potravinářská pojiva, která zvyšují soudržnost pevných částic, ale dovolí přitom průniku rozpustných látek do okolí ( nejde o lepidla na bázy arabské gumy, která vše zavře! ).
 
Orientační doba rozpadu je cca 5 - 10 hodin, podle teploty vody, intenzity proudu, ale hlavně aktivity bílé ryby, která při velkém výskytu dokáže rozebrat boiliesi i za polovinu její běžné doby rozpustnosti! Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlý rozpad pelety za její malou soudržnost. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin.
  • Možnosti použití:  Boilies pro své typické složení je předurčené především pro lov SUMCŮ, ale také na Jesetery a Vyzy. Výborně na něj berou i velcí kapři! Doporučujeme k nim přikoupit naši Tekutou potravu ryby - játra - krab a před použitím boilies ještě máčet v této směsi. Účinnost podpoříte ještě více, když takto namacerované boilies několikrát dobře obalíte v našem práškovém Dipu maso - játra - krev, nebo v Dipu kreveta s herinkem a  necháte dobře zaschnout. 
Pokud vám tato velikost boilies nestačí, ještě většího průměru dosáhnete použitím našeho Obalovacího těsta ryba s masem. Toto těsto ve vodě vytvoří pružný, gelový, přilnavý obal, který silně vnadí a dokonale zvýší rychlost nástupu vnadícího efektu, a zároveň prodlouží dobu rozpadu boilies až o 30 % ! 
  • Skladování a spotřeba: Boilies na sumce skladujte v suchu a temnu, bez přístupu slunečního záření, nejlépe v papírových nebo tkaných pytlech. PVC obal není pro dlouhodobé skladování vhodný, může v něm kondenzovat voda a následně boilies zaplísní.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny. Nespotřebované boilies nechte přes zimu v nevytápěné místnosti v prodyšném obalu, nebo je v hermeticky uzavřeném PVC sáčku zamrazte. Max. doba spotřeby při správném skladování cca 10 měsíců.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 58