Zboží 5 / 5

Pop Up Duo - LIMETKA / ČESNEK, 30 g

Kód: PUD50
Dvoudruhové plovoucí boilies. Dvě Fluo barvy + dvě různé příchutě = maximální vnadící efekt! Kombinace ovocné a česnekové chutě i vůně. Obsahuje přírodní suroviny, ne pouze aromata. Vlastní výroba!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pop Up Duo - LIMETKA / ČESNEK, 30 g
Pop Up Duo - LIMETKA / ČESNEK, 30 g

 

 

! Plovoucí boilies Duo = kombinace dvou odlišných směsí a barev !

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Charakteristika:  Plovoucí boilies Duo - Limetka / Česmek je kulička která je z poloviny neonově zelená a z poloviny bílá. Obsahuje 50 % ovocné směsi ( zelená část ) s příjemnou limetkovou příchutí i vůní a 50 % česnekové šměsi ( bílá část ) s přísadou česnekového extraktu. Jde tedy o kombinaci výrazné ovocné, nasládké příchutě s ostrou česnekovou.

Tato chuťová a barevná dvojkombinace ve vodě vylučuje široké spektrum chutí i pachů, ze kterých má ryba v daný okamžik mnohem větší šanci si vybrat, než z jednodruhových boilies. Použitá směs surovin tuto plovku předurčuje hlavně pro chladnější vodu z jara a na podzim, nebo pro lov ve větších hloubkách. 

Počty kusů v balení najdete zde ( klikněte na tuto větu ), po rozvinutí textu. 

  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Duo lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet. Kombinace s chuťově jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu přirozených, krmných surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte plovoucí boilies dobře uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 18 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Plovoucí boilies - BANÁN a MERUŇKA, 80 g Plovoucí boilies - BANÁN a MERUŇKA, 80 g Kód: PLBA11
Plovoucí boilies - ANANAS, 80 g Plovoucí boilies - ANANAS, 80 g Kód: PLC11
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 5