Zboží 23 / 23

Plovoucí boilies - WHITE SCOPEX, 30 g

Kód: PBWS-1
Sladký, mléčný, bílý pop up s příchutí Scopex. S obsahem mléčných a snadno rozpustných, vysoce účinných rybích proteinů. Rybáři velmi oblíbená a vyhledávaná příchuť - budete možná překvapeni účinností i v době, kdy jiné nástrahy selhávají.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí boilies - WHITE SCOPEX, 30 g
Plovoucí boilies - WHITE SCOPEX, 30 g

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, mléčný a vaječný protein, rybí a lososový protein rozpustný, směs aroma Scopex aj.
     
  • Charakteristika: Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad. Není to jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s  barvou. Jde o plovoucí boilies z velmi výrazných krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! V tomto případě jde o výraznou směs aroma - Scopex se směsí proteinových složek z různých surovin. Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí! 
     
  • Možnosti použití: Plovoucí boilies White scopex lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s potápivým boilies White scopex - není to ale vůbec podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.
     
  • Skladování a spotřeba: Dlouhodobě skladujte hermeticky uzavřené, při teplotě max. do cca 24 °C - obsahuje přírodní suroviny. Může i zmrznout. Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.
Specifikace
Váha 0.03 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 23 / 23