Zboží 21 / 58

Boilies - RYBA a KRAB, 3 x 1 kg

Kód: SR13b09b1
Jedinečná směs na českém trhu - a za super cenu! Obsahuje 40-50 % syrového rybího masa a surového rybího tuku! Nedostižné po celé hlavní lovné období, hlavně v létě! Super výsledky !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - RYBA a KRAB, 3 x 1 kg
Boilies - RYBA a KRAB, 3 x 1 kg

 

JEDINÉ BOILIES NA ČESKÉM TRHU S OBSAHEM SYROVÉHO RYBÍHO MASA !

! A to za super cenu !

 

  • Obsahuje: 15 druhů vnadících složek. Ve směsi je přitom cca 30 % syrového rybího masa a vnitřností z mořských i sladkovodních ryb! Dále pak 25 % rybích a masových mouček. Pojivem jsou klasická vejce, speciální potravinářská pojiva a mnoho druhů extrudovaných surovin - kukuřice, hrách, rýže, obiloviny, aj.

Dále rozpustný rybí protein, lososový protein, rybí vývar, pivovarské kvasnice, syrovátka, melasa,  koření, atd.

  •  Charakteristika:  Jde o silnou rybí, bílkovinnou boilies, na základě nejen rybích mouček, ale hlavně vysokého podílu přirozeného, neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. Tato kombinace je jedinou na českém trhu.

Rybí moučky se průmyslově vyrábějí za vysokých teplot a tlaku, takže ztrácí spoustu svých původních vlastností. Zatímco neupravené rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických,  pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby. Taková směs je mnohem přirozenější a atraktivnější pro ryby, než jakákoli klasická "suchá  rybina" poskládaná jen z tradičních rybích mouček, ve kterých jsou mnohdy přísady, nemající s rybí moučkou nic společného. 

Je tak vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, pstruh duhový, aj. Boilie má přirozenou, světle hnědo-zelenou barvu, a po namočení s typickou vůni vařené ryby. Obsahuje 44 % NL (bílkovin) a 14 % tuku. Ve vodě od povrchu postupně měkne, ale drží si stále svůj tvar. V chladnější vodě vydrží 10 i více hodin, v teplém období cca 5 - 6 hod. dle průměru, záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!  
  •  Možnosti použití: Jde o boilie vhodné především pro teplé období roku, na rychlé chytání i vnadění a to od teploty vody cca 15 °C. Jsou velmi dobré při nižší aktivitě ryb, kdy berou jen sporadicky a menší sousta. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu Kreveta s herinkem. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho prolít olejovým Boosterem Kořeněný losos, či Tekutou potravou Ryba - játra - krab.   
  • Skladování: Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony po mnoho měsíců ( doporučuji do 10 měsíců ). Pokud jej ale potřebujete nechat  "měkké" déle než 3 měsíce, doporučuji jej zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach boilies přežije bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 21 / 58