Odběr novinek
Zboží 4 / 47

Boilies - RYBA a KRAB - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: SR13b06z1
Jedinečná receptura v ČR ! Boilies obsahuje 50 - 60 % syrového rybího masa s přídavkem masových mouček ! Super vnadící účinek !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies - RYBA a KRAB - Ø 30 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek. Z toho převažuje syrové rybí maso z mořských i sladkovodních ryb, s přídavkem mosových mouček a natrávených jater ! Pojivem jsou klasická vejce, speciální potravinářská pojiva a extrudované suroviny. 

Dále obsahuje tepelně upravené obiloviny, kvasnice, rybí tuk, syrovátku, a mnoho dalších surovin. 

 
Jde o jediný boilies na českém trhu, s tak vysokým obsahem syrového rybího masa!

 

  •  Charakteristika:   Jde o silnou rybí, bílkovinnou boilies, na základě především vysokého podílu přirozeného, neupraveného, syrového rybího masa a tuku. Tato kombinace je nejspíše jedinou na českém trhu. Rybí moučky se průmyslově vyrábějí za vysokých teplot a tlaku, takže ztrácí spoustu svých původních vlastností. Zatímco neupravené rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických,  pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby. Taková směs je mnohem přirozenější a atraktivnější pro ryby, než jakákoli klasická "suchá  rybina" poskládaná jen z tradičních rybích mouček, ve kterých jsou navíc mnohdy přísady, nemající s rybí moučkou nic společného. 

Je tak vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, pstruh duhový, aj. Boilie má přirozenou, světle hnědo- zelenou barvu, a po namočení s typickou vůni vařené ryby. Obsahuje 47 % NL (bílkovin) a 14 % tuku. Ve vodě od povrchu postupně měkne, ale drží si stále svůj tvar. V chladnější vodě vydrží 20 i více hodin, v teplém období cca 10 - 12 hod., záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!  

Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata!
 
  • Možnosti použití: Boilies se použivají při lovu velkých kaprů a k selekci záběrů menších ryb. A to buď jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící – zde je vhodné je více vysušit !  Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů , nebo olejů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 47