Zboží 2 / 3

Boilies v dipu - 1000 g, Smetana s Vanilkou

Kód: BVDN10
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Velmi kvalitní a účinné chytací boilies, s vlastním rychlým vnadícím účinkem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Boilies v dipu - 1000 g
Boilies v dipu - 1000 g, Smetana s Vanilkou

 

! Boilies namacerované v tekutém dipu !

Zesílený vnadící účinek !

  • Charakteristika:  Jde o naše osvědčené řady klasických boilies ve stejném surovinovém složení u jednotlivých druhů, namacerované v tekutém dipu dané příchutě jakou má boilies. Vše je v zabaleno v PVC sáčku. Balení obsahuje 1kg macerovaného boilies.
Oproti základnímu výrobku, je macerované boilies dostatečně nasyceno příslušným tekutým dipem, který se do něj již dokonale vsákl. Tento proces trvá pro optimální nadipování několik dní, takže s tímto produktem můžete ihned vyrazit k vodě, bez předchozího čekání na dokonalé namacerování.
  • Možnosti použití:  Dipované boilies se nám velmi dobře osvědčilo především při potřebě rychlého chytání, např. při závodech, nebo na krátkých vycházkách. Dipované boilies se použivá hlavně jako chytací.

Doporučuji boilies ještě obalit v některém z našich práškových dipů. Nejen, že se vám pak s ním bude lépe pracovat, ale  zvýšíte tak ještě více rychlost vnadícího efektu a prodloužíte i dobu rozpadu!

  • Skladování:  Dipované boilies je konzervováno potravinářskými konzervanty. Dlouhodobě ( měsíce ) jej uchovávejte  v chladu do 12 °C, v šeru, bez kontaktu se slunečním zářením. Macerované boilies je určeno na rychlejší spotřebu a to cca do 6 měsíců. 

Pro dlouhodobé skladování ( déle než 6 měsíců ) doporučuji zamrazit v hermeticky uzavřeném PVC obalu. Mražené spotřebujte min. do 12 měsíců. Nenechávejte boilies za okny auta při plném slunečním svitu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 3