Odběr novinek

Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Oliheň

Kód: BVDSP14
Praktické balení v Zip sáčku. Macerované boilies v tekutém dipu dané příchutě. Zvýšená odolnost boili proti rozpadu. Velmi kvalitní a účinné chytací boilies, s vlastním rychlým vnadícím účinkem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Oliheň

 

! Boilies trvale macerované v tekutém dipu !

Výrazně zesílený vnadící účinek !

  • Charakteristika:  Jde o naše osvědčené řady boilies ve stejném surovinovém složení u jednotlivých druhů, ale se zvýšenou odolností proti časnému rozpadu a trvale, v zipovém sáčku, naložené v tekutém dipu dané příchutě jakou má boilies. Vše je v praktickém balení pro snadné použití u vody. Balení obsahuje 150 g boilies a 50 g dipu.
Oproti klasickému výrobku, kdy je boilies jen jednorázově namacerované a pak už zabalené, je boilies Extra trvale namočené do tekutého dipu, takže je stále dostatečně nasycováno a dip se do něj dlouhodobě vsakuje. Proces macerování trvá mnoho dní, takže s tímto produktem můžete ihned vyrazit k vodě, bez předchozího čekání na dokonalé nasáknutí dipemí. Tomuto procesu je boilies svým složením přizpůsobeno, takže se macerováním nerozpadá.
  • Možnosti použití:  Dlouhodobě dipované boilies se nám velmi dobře osvědčilo především při potřebě rychlého chytání, např. při závodech, nebo na krátkých vycházkách. Dipované boilies se použivá hlavně jako chytací.

Doporučuji boilies ještě obalit v některém z našich práškových dipů. Nejen, že se vám pak s ním bude lépe pracovat, ale  zvýšíte tak ještě více rychlost vnadícího efektu a prodloužíte i dobu rozpadu!

  • Skladování:  Dipované boilies Extra je konzervováno potravinářskými konzervanty. Dlouhodobě ( měsíce ) jej uchovávejte  v chladu do 12 °C, v šeru, bez kontaktu se slunečním zářením. Macerované boilies je určeno na rychlejší spotřebu a to cca do 6 měsíců. 

Pro dlouhodobé skladování ( déle než 6 měsíců ) doporučuji zamrazit v hermeticky uzavřeném PVC obalu. Mražené spotřebujte min. do 12 měsíců. Nenechávejte boilies za okny auta při plném slunečním svitu.

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.