Odběr novinek
Zboží 36 / 47

Boilies - V kelímku - Ø 12 mm - 150 g, Amur Speciál - Vodní řasy

Kód: BO12150
Praktické větší balení se 150g boilies o průměru 12 mm v kelímku 250 ml s širokým hrdlem a šroubovacím víčkem. Můžete si vybrat ze 14 druhů

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - V kelímku - Ø 12 mm - 150 g, Amur Speciál - Vodní řasy
Boilies - V kelímku - Ø 12 mm - 150 g, Amur Speciál - Vodní řasy

 

Praktické balení boilies v kelímku

!  150 ks kuliček ve 250 ml kelímku !

 

  • Obsahuje:  Použité směsi na jednotlivé druhy boiies jsou velmi odlišné a jejich podrobné složení ke každému druhu najdete v kategorii Boilies 16 - 24 mm.
  • Charakteristika:   Toto praktické větší balení boilies 12 mm v kelímku 250 ml s širokým hrdlem, šroubovacím víčkem a obsahem 150 g výrobku, nabízíme na základě našich osobních zkušeností s kratšími vycházkami k vodě, kdy není třeba brát veškeré vybavení. Oceníte malé rozměry, kdy kelímek dáte pohodlně i do kapsy bundy. Přitom máte sebou cca 150 ks boilies, což vám vystačí bohatě na několikahodinový rybolov i s prokrmením.

Odolnost ve vodě: V chladnější vodě vydrží 12 mm boilies i více jak 8 hodin, v teplém období 2 - 5 hod. Zde však doba rozpustnosti záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času. 

 

  • Možnosti použití:  Boilies 12 mm se používají nejvíce při rybolovu na chladné vodě v jarních a podzimních měsících, ale také ve větších hloubkách, kde i v létě může být jen 10 °C! Vynikající je na rychlé chytání při závodech ! Boilies 12 mm je výborné pro techniku lovu na feeder. Perfektně na něj berou mimo kapry i velcí cejni, jelci, ostroretky, karasi, parmy, aj. 

Jak jej nastražit:  Boilies 12 mm se dají použít pro klasicku montáž na vlas, nebo ho můžete také prošít tenkou bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček. Napichovat přímo na háček nedoporučuji, praská a ve vodě brzy odpadne.  

Zvýšení vnadícího účinku:  Tyto boilies se použivají hlavně jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící, zde je vhodné i jako přísada do method mixů. Doporučuji k boilies 12 mm přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců.

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC obalech na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 36 / 47