Zboží 1 / 6

Boilies Dvouvrstvý - AMUR a Meruňka s mangem, 150 g

Kód: BDAM10
Speciální boilies s dvěma, ve vodě, odlišně se chovajícími vrstvami. Základ je klasické boilie Amur a na něm je rychle rozpustná vrstva boilies mixu Mefisto. Vysoký vnadící účinek na Amury a Kapry.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies Dvouvrstvý - AMUR a Meruňka s mangem, 150 g

 

! Unikátní spojení nástrahy a návnady do jednoho výrobku !

Vnější vrstva vnadí a vnitřní boili chytá !

! Kombinace ideální také na Amury !

 

  • Charakteristika:  Dvouvrstvé boilies tvoří dvě vrstvy různě zpracované směsi. Každá z nich je však s rozdílným chováním ve vodě. Z

Základ první, vnější vrstvy tvoří náš boili mix Mefisto, obohacený ještě více o snadno rozpustné suroviny. Suchá směs se postupně nanáší v několika cyklech na náš klasický boilies Amur sladká kukuřice. Jde tedy o kombinaci tepelně upravených, rostlinných a zeleninových surovin s ovocnými, což je velmi atraktivní nejen pro Amury, ale i Kapry.

Každá nanesená vrstva se lepí zvlášť na nějaký náš vhodný Booster, nebo Tekutou potravu. Tyto pojidla jsou pak dalším, velmi účinným, surovinovým atraktorem pro ryby. 

Vnější obal pak svou rychlou a postupnou rozpustností, vytváří ve vodě atraktivní obláček z drobných částic a tekutých atraktorů, přímo v těsné blízkosti nástrahy, takže je k ní ryba pak mnohem důvěřivější. Rozpustnost vnější vrstvy je cca 20 - 40 minut, dle teploty vody. Tento mrak z mnoha kvalitních surovin dokáže velmi rychle nalákat ryby přímo k nástraze.

Druhá, vnitřní vrstva, je tvořena vařeným boilies Amur, zůstává dlouhodobě na montáži a zajišťuje trvalou nástrahu pro ryby.

 

  • Možnosti použití:  Dvouvrstvé boilies Amur s meruňkou a mangem je určeno především jako velmi účinná a rychle pracující nástraha. Ideální je pro vody osazené Amurem, kde zvýšuje jeho šanci na úlovení. Perfektně na ní však reagují i kapři. Vnější obal je tuhý, soudržný a gumovitý, snadno tedy celé boilies propíchnete jehlou, nebo provrtáte.

Dvouvrstvé boilies nemacerujte dlouhodobě, i husté tekutiny by mohly narušit soudržnost vnějšího obalu. Namočení do Boosteru, nebo dipu na pár minut před nahozením však vůbec vnější vrstvě neuškodí. Obalením namočeného, dvouvrstvého boilies, ještě v některém z našich  Práškových dipů, získáte další, velmi atraktivní vnadící vrstvu. Nebojte se kombinovat tento druh boilies i s různými typy práškových dipů.

 

  • Skladování a doba spotřeby:  Dvouvrstvé boilies dodáváme v kelímcích se šroubovacím víčkem o hmotnosti obsahu 150 g a 300 g. Toto balení uchovávejte v chladu do 15 °C a v šeru. Doporučujeme takto skladovaný výrobek spotřebovat do 8 měsíců od zakoupení. Pro delší dobu skladování - rok a více, především přes letní měsíce, je možno boilies i zamrazit.  

 

  • Nabízíme balení: 

250 ml = 150 g = cca 18 - 22 ks 

V každém balení se může počet kusů mírně lišit, vzhledem k tomu, že jde o ruční výrobu a nabalovaná vrstva na každém boili není úplně stejná.

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 6