Odběr novinek

Boilies Dvouvrstvý - Krill a GLM se švestkou, 150 g

Kód: BDKS10
Speciální boilies s dvěma, ve vodě, odlišně se chovajícími vrstvami. Základ je klasické boilie Krill a Oliheň, na něm je rychle rozpustná vrstva boilies mixu GLM se švestkou. Vysoký vnadící účinek Kapry a Jesetery.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies Dvouvrstvý - Krill a GLM se švestkou, 150 g

 

! Unikátní spojení nástrahy a návnady do jednoho výrobku !

Vnější vrstva vnadí a vnitřní boili chytá - celoročně !

! Kombinace ideální na Kapry a Jesetery !

 

  • Charakteristika:  Dvouvrstvé boilies tvoří dvě vrstvy různě zpracované směsi. Každá z nich je však s rozdílným chováním ve vodě. Základ první, vnější vrstvy tvoří náš boili mix GLM Betain se švestkou, obohacený ještě více o snadno rozpustné suroviny. Suchá směs se postupně nanáší v několika cyklech na náš klasický boilies Krill a Oliheň. Jde tedy o kombinaci silné rybí směsi s výtažkem z mušlí a s ovocným pozadím - velmi atraktivní spojení surovin pro Kapry, ale také Jesetery.

Každá nanesená vrstva se lepí zvlášť na nějaký náš vhodný Booster, nebo Tekutou potravu. Tyto pojidla jsou pak dalším, velmi účinným, surovinovým atraktorem pro ryby. 

Vnější obal pak svou rychlou a postupnou rozpustností, vytváří ve vodě atraktivní obláček z drobných částic a tekutých atraktorů, přímo v těsné blízkosti nástrahy, takže je k ní ryba pak mnohem důvěřivější. Rozpustnost vnější vrstvy je cca 20 - 40 minut, dle teploty vody. Tento mrak z mnoha kvalitních surovin dokáže velmi rychle nalákat ryby přímo k nástraze. Druhá, vnitřní vrstva, je tvořena vařeným boilies Krill a Oliheň, zůstává dlouhodobě na montáži a zajišťuje trvalou nástrahu pro ryby.

 

  • Možnosti použití:  Dvouvrstvé boilies Krill a GLM se švestkou je určeno především jako velmi účinná a rychle pracující nástraha. Ideální je pro vody osazené Kaprem a Jesetery, kde si zvýšuje šanci na úlovení obou druhů ryb a tím i častější záběry. Vnější obal je tuhý, soudržný a gumovitý, snadno tedy celé boilies propíchnete jehlou, nebo provrtáte.

Dvouvrstvé boilies nemacerujte dlouhodobě, i husté tekutiny by mohly narušit soudržnost vnějšího obalu. Namočení do Boosteru, nebo dipu na pár minut před nahozením však vůbec vnější vrstvě neuškodí. Obalením namočeného, dvouvrstvého boilies, ještě v některém z našich  Práškových dipů, získáte další, velmi atraktivní vnadící vrstvu. Nebojte se kombinovat tento druh boilies i s různými typy práškových dipů.

 

  • Skladování a doba spotřeby:  Dvouvrstvé boilies dodáváme v kelímcích se šroubovacím víčkem. Toto balení uchovávejte v chladu do 15 °C a v šeru. Doporučujeme takto skladovaný výrobek spotřebovat do 8 měsíců od zakoupení. Pro delší dobu skladování - rok a více, především přes letní měsíce, je možno boilies i zamrazit.  

 

  • Nabízíme balení: 

250 ml = 150 g = cca 18 - 22 ks 

V každém balení se může počet kusů mírně lišit, vzhledem k tomu, že jde o ruční výrobu a nabalovaná vrstva na každém boili není úplně stejná.

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.