Zboží 6 / 6

Boilies Třívrstvý - CALYPSO JAHODA A KARIBIK, 150 g

Kód: BTAK10
Speciální boilies se třemi, ve vodě, odlišně se chovajícími vrstvami. Základem je klasické boilie Calypso a na něm je rychle rozpustná vrstva boilies mixu Karibik a práškového dipu Jahoda. Vysoký vnadící účinek především na Kapry.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies Třívrstvý - CALYPSO JAHODA A KARIBIK, 150 g

 

! Unikátní spojení nástrahy a návnady do jednoho výrobku !

Dvě vnější vrstvy vnadí a vnitřní boili chytá !

! Kombinace ideální pro chladnější období !

 

  • Charakteristika:  Trojvrstvé boilies tvoří dvě, druhově odlišné, ale snadno rozpustné vrstvy a třetí je klasické boilies. Každá vrstva má však rozdílné chování ve vodě. Základ první, vnější vrstvy tvoří náš boili mix Karibik, ještě více obohacený o snadno rozpusté suroviny. 

Druhou vnější vrstvu, která je nanesena přímo na boilie tvoří Práškový dip Jahoda. Tyto dvě vrstvy se postupně nanáší v několika cyklech na náš klasický boilies Calypso. Jde o vyjímečnou kombinaci rozdílných a výrazných kořeněných směsi ( pálivou, orientální a česnekovou ), se sladkým jahodovým pozadím. Je to netradiční a neokoukaná kombinace mnoha surovin, ideální pro období kdy má voda pod 20 °C. 

Každá nanesená vrstva se lepí zvlášť na nějaký náš vhodný Booster, nebo Tekutou potravu. Tyto pojidla jsou pak dalším, velmi účinným, surovinovým atraktorem pro ryby. 

Vnější obal pak svou rychlou a postupnou rozpustností, vytváří ve vodě atraktivní obláček z drobných částic a tekutých atraktorů, přímo v těsné blízkosti nástrahy, takže je k ní ryba pak mnohem důvěřivější. 

První vnější vrstva má rozpustnost cca 20 - 40 minut, dle teploty vody. Druhá vrstva pod ní je dip Jahoda, ktery zrosolovatí a vydrží na boilies déle, takže prodlouží nejen jeho životnost, ale i vnadící dobu. Tento mrak, z mnoha kvalitních tuhých i tekutých surovin, dokáže velmi rychle nalákat ryby přímo k nástraze. Třetí, vnitřní vrstva, je tvořena vařeným boilies Calypso, zůstává dlouhodobě na montáži a zajišťuje trvalou nástrahu pro ryby.

 

  • Možnosti použití:  Trojvrstvé boilies Calypso Jahoda a Karibik je určeno především jako velmi účinná a rychle pracující nástraha na kapry, s klasickou montáží "na vlas". Vnější obal je tuhý, soudržný a gumovitý, snadno tedy celé boilies propíchnete jehlou, nebo provrtáte.

Trojvrstvé boilies nemacerujte dlouhodobě, i husté tekutiny by mohly narušit soudržnost vnějšího obalu. Namočení do Boosteru, nebo dipu na pár minut před nahozením však vůbec vnější vrstvě neuškodí. Obalením namočeného, dvouvrstvého boilies, ještě v některém z našich  Práškových dipů, získáte další, velmi atraktivní vnadící vrstvu. Nebojte se kombinovat tento druh boilies i s různými typy práškových dipů.

 

  • Skladování a doba spotřeby:  Trojvrstvé boilies dodáváme v kelímcích se šroubovacím víčkem. Toto balení uchovávejte v chladu do 15 °C a v šeru. Doporučujeme takto skladovaný výrobek spotřebovat do 8 měsíců od zakoupení. Pro delší dobu skladování - rok a více, především přes letní měsíce, je možno boilies i zamrazit.  

 

  • Nabízíme balení: 

250 ml = 150 g = cca 16 - 20 ks 

V každém balení se může počet kusů mírně lišit, vzhledem k tomu, že jde o ruční výrobu a nabalovaná vrstva na každém boili není úplně stejná.

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 6