Odběr novinek

Boilies Třívrstvý - MASO KARIBIK a KRILL, 150 g

Kód: BTMK10
Speciální boilies se třemi, ve vodě, odlišně se chovajícími vrstvami. Základem je klasické boilie Maso a Butyric a na něm jsou dvě rychle rozpustné vrstvy boilies mixu Karibik a Krill. Vysoký vnadící účinek především na Kapry a Jesetery.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies Třívrstvý - MASO KARIBIK a KRILL, 150 g

 

! Unikátní spojení nástrahy a návnady do jednoho výrobku !

Dvě vnější vrstvy vnadí a vnitřní boili chytá !

! Kombinace ideální pro hlavní sezónu !

 

  • Charakteristika:  Trojvrstvé boilies tvoří dvě, druhově odlišné, ale snadno rozpustné vrstvy a třetí je klasické boilies. Každá vrstva však rozdílně působí na ryby. Základ první, vnější vrstvy tvoří náš boili mix Krill a Oliheň, ještě více obohacený o snadno rozpusté suroviny. 

Druhou vnější vrstvu, která je nanesena přímo na boilie tvoří boilies mix Karibik. Tyto dvě vrstvy se postupně nanáší v několika cyklech na náš klasický boilies Maso a Butyric. Jde o vyjímečnou kombinaci rozdílných a výrazných směsi ( silnou rybí, pálivou orientální a ryze masovou ), s pozadím pachu natrávené bílkoviny. Je to netradiční a neokoukaná kombinace mnoha surovin, ideální pro období hlavní rybolovné sezóny, tj. duben až říjen.

Každá nanesená vrstva se lepí zvlášť na nějaký náš vhodný Booster, nebo Tekutou potravu. Tyto pojidla jsou pak dalším, velmi účinným, surovinovým atraktorem pro ryby. 

Vnější obal pak svou rychlou a postupnou rozpustností, vytváří ve vodě atraktivní obláček z drobných částic a tekutých atraktorů, přímo v těsné blízkosti nástrahy, takže je k ní ryba pak mnohem důvěřivější. 

První vnější vrstva Kril a Oliheň má rozpustnost cca 20 - 40 minut, dle teploty vody.

Druhá vrstva pod ní je Karibik se Španělským pepžem. Obě vrstvy prodlouží nejen jeho životnost, ale i vnadící dobu. Tento mrak, z mnoha kvalitních tuhých i tekutých surovin, dokáže velmi rychle nalákat ryby přímo k nástraze.

Třetí, vnitřní vrstva, je tvořena vařeným boilies Maso a Butyric, zůstává dlouhodobě na montáži a zajišťuje trvalou nástrahu pro ryby.

 

  • Možnosti použití:  Trojvrstvé boilies Maso Karibik a Krill je určeno především jako velmi účinná a rychle pracující nástraha na kapry, s klasickou montáží "na vlas". Vnější obal je tuhý, soudržný a gumovitý, snadno tedy celé boilies propíchnete jehlou, nebo provrtáte.

Trojvrstvé boilies nemacerujte dlouhodobě, i husté tekutiny by mohly narušit soudržnost vnějšího obalu. Namočení do Boosteru, nebo dipu na pár minut před nahozením však vůbec vnější vrstvě neuškodí. 

  • Skladování a doba spotřeby:  Trojvrstvé boilies dodáváme v kelímcích se šroubovacím víčkem. Toto balení uchovávejte v chladu do 15 °C a v šeru. Doporučujeme takto skladovaný výrobek spotřebovat do 8 měsíců od zakoupení. Pro delší dobu skladování - rok a více, především přes letní měsíce, je možno boilies i zamrazit.  

Nabízíme balení: 

250 ml = 150 g = cca 16 - 20 ks 

V každém balení se může počet kusů mírně lišit, vzhledem k tomu, že jde o ruční výrobu a nabalovaná vrstva na každém boili není úplně stejná.

Specifikace
Váha 0.2 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.