Odběr novinek
Zboží 38 / 91

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Calypso s kořením a Chilli, 2,5 kg

Kód: KBK24
Průměr 24 mm! Velmi kvalitní, velké, vnadící boilies, vycházející ze základu směsi Calypso. Kombinace kořeněných, rybích a živočišných mouček s extrudovanými surovinami. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a atraktorů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Calypso s kořením a Chilli, 2,5 kg
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Calypso s kořením a Chilli, 2,5 kg

! Celoroční použití !
! Výborné i do chladnější vody !

 

 

  • Složení:  Směs obsahuje 17 druhů, středně hrubě mletých a drcených surovin, a to jak klasické - pšenice, kukuřice, hrách, rýže, aj., tak i tepelně opracované - extrudované plodiny: pšeničné vločky, kukuřičné vločky, jáhlové vločky, bisquit moučku. Dále pak - pivovarské kvasnice, syrovátku, melasu, CSL liquid, masovou moučku, rybí moučku, sušená drůbeží játra, lososový olej, přírodní česnek, směs koření.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Calypso 24 mm, je sestaveno ze směsi extrudovaných a živočišných surovin. Základem jsou extrudované obiloviny a bisquit moučky. Boilies Ekonomik Calypso má tmavě červenou barvu a příjemnou kořeněnou vůni po použitých surovinách. Rozpustnost našich krmných boilies 24 mm je v létě cca 5 - 8 hodin, v chladném období i více jak 12 hod. To hodně záleží na přítomnosti a množství bílé ryby, která může boilies rozebrat i za třetinu uvedeného času.
  • Možnosti použití:  Krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale lze využít i pro rychlé chytání, a to i v chladnějším období jara a podzimu. 

Boilies Ekonomik 24 mm je vhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají také velmi rychlý nástup vnadícího efektu. Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte. Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově vyšším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch.

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevysychalo a neztrácelo na pachové atraktivitě. 

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do cca 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 38 / 91