Odběr novinek
Zboží 39 / 91

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové, 5 kg

Kód: KBM25
Průměr 24 mm! Kvalitní, velké, vnadící boilies. Ověřená kombinace živočišných surovin a extrudovaných obilovin. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a surovin. Silný maso-krevní pach!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové
Další varianty zboží: Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové, 5 kg

! Naše nejdéle vyráběné krmné boilies !

! Ideální pro příznivce "smradlavých" návnad !

 

  • Charakteristika: Masové krmné boilies je sestaveno ze směsi živočišných a extrudovaných sacharidových surovin ( obilovin ) v ideálním poměru pro kaprovité ryby! Rozpustnost našich krmných boilies 24 mm je v létě cca 5 - 8 hodin, v chladném období i více jak 12 - 16 hod. Obsahují hruběji mleté a drcené suroviny, a to jak klasické = obiloviny, kukuřice, hrách aj., tak i tepelně opracované = extrudované plodiny - obiloviny, kukuřice, bisquit mouku, kvasnice, aj.

V žádném případě nejde o výrobek s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!

  • Možnosti použití:  Masové krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v teplejším období -Květen až září, dle teploty vody.  

Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, a to nejen pro jejich nízkou cenu, ale mají především velmi rychlý nástup vnadícího efektu! Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch.

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 39 / 91