Odběr novinek
Zboží 43 / 72

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Řepka a konopí, 5 kg

Kód: KBS25
Novinka - průměr 24 mm! Velmi kvalitní vnadící boilies o Ø 24 mm, s rychlým vnadícím nástupem. Atraktivní kombinace sladkých a živočišných surovin s vysokým podílem drcené i celé řepky a konopné moučky.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Řepka a konopí
Další varianty zboží: Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Řepka a konopí
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Řepka a konopí, 5 kg
 

! Výborné pro hlavní lovnou sezónu !

  •  
  • Složení:  Směs obsahuje 13 druhů, většinou nahrubo mletých a drcených surovin ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ). Především pak drcená i celá semena řepky, konopní, obiloviny, kukuřici, hrách aj. Dále extrudované plodiny - obiloviny, vedlejší pekárenské produkty, bisquit moučku, kvasnice, syrovátku, melasu, aj. Také menší podíl živočišných mouček a rybí moučky - ze sladkovodních ryb + tekutá játra a rybí tuk.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Řepka a konopí, je sestaveno ze směsi drcené řepky, obilovin, bisquitu, extrudů a také živočišných surovin. Boilies Ekonomik řepka a konopí má zeleno - žluto - hnědou barvu a charakteristickou vůni po řepce a konopí. Rozpustnost našich krmných boilies 24mm je v létě cca 5 - 8 hodin, v chladném období i více jak 12 hod.

V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!

  • Možnosti použití:  Krmné boilies Řepka a konopí je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v hlavní lovnou sezónu. Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu! 

Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na cca 2 - 3 minuty do vody a nechte okapat - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 5 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 43 / 72