Odběr novinek
Zboží 12 / 91

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Calypso s kořením a Chilli, 5 kg

Kód: KBK22
Velmi kvalitní krmný boilies o průměru 20 mm, s rychlým vnadícím nástupem. Atraktivní kombinace kořeněných a živočišných surovin + extrudované obiloviny. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a atraktorů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Calypso s kořením a Chilli
Další varianty zboží: Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Calypso s kořením a Chilli
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Calypso s kořením a Chilli, 5 kg

 

! Výborné také do chladnější vody !
Vyrábíme jen průměr 20 mm
 
 
  • Složení:  Směs obsahuje 17 druhů, většinou nahrubo mletých a drcených surovin ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ), a to jak klasické = obiloviny, kukuřice, hrách aj., tak i tepelně opracované = extrudované plodiny - obiloviny, rýže, cizrna, vedlejší pekárenské produkty, bisquit moučku, kvasnice, syrovátku, melasu, aj. Dále pak živočišné moučky, sušená drůbeží játra, lososový olej, směs koření a česneku, aj.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Kořeněné, je sestaveno ze směsi extrudovaných obilovin, olejnin a živočišných surovin. V této směsi pak převládají extrudované obiloviny a směs bisquit mouček. Boilies Ekonomik Kořeněný má tmavě červenou barvu a příjemnou kořeněnou vůni po použitých surovinách. Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 3 - 6 hodin, v chladném období i více jak 8 - 10 hod.

 

  • Možnosti použití:  Krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře také chytá, a to i v chladnějším období jara a podzimu.  

    Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu! Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově vyšším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 91