Odběr novinek
Zboží 54 / 91

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Masové, 5 kg

Kód: KBM21
Průměr 20 mm. Velmi kvalitní vnadící boilies s rychlým vnadícím nástupem. Ověřená kombinace živočišných surovin a extrudovaných obilovin! Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a surovin. Nejen že výborně vnadí, ale také i skvěle chytá!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Masové
Další varianty zboží: Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Masové
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 20 mm - Masové, 5 kg
 
  • Charakteristika: Krmné boilies - Ekonomik - je sestaveno ze směsi živočišných a extrudovaných sacharidových surovin ( obilovin ) v ideálním poměru pro kaprovité ryby! Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 3 - 6 hodin dle průměru boili, v chladném období i více jak 8 hod. Obsahují nahrubo mleté a drcené suroviny ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ), a to jak klasické = obiloviny, kukuřice, hrách aj., tak i tepelně opracované = extrudované plodiny - obiloviny, pekárenské produkty, bisquit mouku, kvasnice, aj.
V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!
 
Zajímavé ceny jsme, mimo jiné, dosáhli i zvýšením výkonu strojního zařízení a rentability výroby.
  • Možnosti použití:  Krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v teplejším období - květen až září - říjen.  

    Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, a to nejen pro jejich nízkou cenu, ale mají především velmi rychlý nástup vnadícího efektu! Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 54 / 91