Odběr novinek
Zboží 3 / 26

Extrudy měkčené 30 g, Švestka

Kód: EXFO37
Oblíbené extrudy, tzv. "Foukačky", jsou tepelně upravené, kukuřičné, plovoucí kuličky, napuštěné přírodně identickým aromem. Je to rychlá a velmi účinná nástraha, aplikovatelná přímo na háček. Ve vodě zgumovatí, ale nerozpustí se!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Extrudy měkčené 30 g
Extrudy měkčené 30 g, Švestka

 

Extrudy měkčené, nebo-li tzv. Foukačky, jsou plovoucí, extrudované = tepelně upravené - kukuřičné kuličky o průměru cca 8 - 10 mm. Jsou napuštěné tekutým, přírodně identickým aromatem v různých příchutích, který z nich dělá měkkou, na háček snadno nabodnutelnou nástrahu. Extrudy jsou osvědčený, přirozený  výrobek, kterému neodolá ani velký kapr. Jinak je velmi vhodná na krátké vycházky, pro rychlý lov bílé ryby, ale také velkých cejnů, kaprů, aj.

Možnosti použití: Měkčené extrudy se napichují převážně přímo na háček, nebo je možno použít i jemnou, boiliesovou montáž. Extrud ve vodě pouze změkne, "zgumovatí", ale stále je soudržný a drží dobře na háčku. Především pro rychlé, akční chytání, s častějším přehazováním.

Balení v praktické krabičce:  30 g náplň = cca 120 ks

Nabízíme příchutě:  Amur, Jahoda,  Krill a Oliheň - doporučujeme!, Mango a Meruňka, Vanilka,  Banán, Ananas Fluo a Oliheň Fluo ( Fluo = Fluorescenční barvy )

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 26