Odběr novinek

Neon Barrel - Pikantní jahoda, 100 g

Kód: NBPJ-1
Velmi atraktivní, aromatizovaná nástraha na základě boilies směsi s příchutí pikantní jahody o velikosti cca 20 x 15 mm. Ideální pro rychlé chytání na závodech, na krátkých výpravách nebo na feeder, kdy je potřeba docílit rychlejšího záběru.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Neon Barrel - Pikantní jahoda, 100 g

 

ATRAKTIVNÍ BOILIESOVÁ NÁSTRAHA PRO RYCHLÉ CHYTÁNÍ

 

  • Obsahuje:  Rybí protein LT 94, kukuřičná a pšeničná mouka, Játrový protein, pšeničné klíčky, Rybí vývar, syrovátku, sušené mléko, sušená vejce, pepř a chilli, fluo barva červená, jahodové aroma aj. 
  • Charakteristika:  Jde o menší, atraktivně aromatizované nástrahy určené pro rychlé chytání. Díky jinému, nepříliš okoukanému tvaru a výrazným neonovým barvám doporučujeme Neonové Barrely také na často prochytávané svazové i soukromé revíry. 

Neonové Barrely neboli i jinak Dumblesky jsou vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani parma nebo menší sumec, aj. Mají neonově červenou barvu, s vůní pikantní jahody. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 2 - 4 hod. Záleží hodně na teplotě vody a především na aktivitě bílé ryby. Barrely / Dumbles jsou mimořádně efektivní nástrahou, kterou doporučujeme zařadit do výbavy rybáře, který má rád rychlé chytání.

Balení:  100 g = 42 - 44 ks

  •  Možnosti použití: Jde o nástrahy vhodné pro hlavní lovnou sezónu od časného jara do pozdního podzimu. Pro svoji atraktivitu jsou funkční také i ve studené vodě. Vynikající i při lovu na feeder.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu, je doporučuji ještě obalit v našem Práškovém dipu . Doporučuji udělat více vrstev! Aby se práškový dip dobře uchytil, prolejte předtím neonové Barrely ještě tekutým fluo dipem Pikantní jahoda.

  • Skladování a spotřeba:  Neonové Barrely / Dumblesky jsou konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám nástrahy vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete zpět do krabičky nebo papírového sáčku, aby nevyprchávalo jejich aroma.

Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Nenechávejte však nástrahy za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku nebo krabičce. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku nebo krabičce velmi dlouho.

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.