Zboží 25 / 58

Pelety Boilies - V SADĚ 4 v 1 -, Amur

Kód: PEKS20
Cenově velmi výhodná sada 4 výrobků v 1 balení: Vařené pelety boiliesového typu, tekutý posilovač, práškový dip a obalovací těsto. Vše uzavřeno do praktického sáčku se zipem. Máte tak pelety na vnadění i chytání, s možností macerování a obalování!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - V SADĚ 4 v 1 -, Amur
Pelety Boilies - V SADĚ 4 v 1 -, Amur

 

Velmi praktické, a ekonomicky výhodné balení chytacích vařených pelet typu boilies, včetně doplňujících atraktorů !

! Čtyři výrobky v jednom balení - super cena !

 

  • Charakteristika: Opakovaně uzaviratelné balení v silnostěnném sáčku, pomocí vodotěsného zipu. Jednotlivá balení obsahují různé druhy námi vyráběných vařených pelet boilies typu. Každý druh je různého složení, jehož podrobný rozpis najdete u jednotlivých položek v kategorii Pelety - Boilies typ .

Každý sáček obsahuje :

900 g vařených pelet, 40 g sáček s práškovým dipem, 40 g sáček s obalovacím těstem a 50 ml tekutého posilovače.

S touto sadou ušetříte několik desítek korun, než kdyby jste si kupovali jednotlivé výrobky samostatně!
  • Možnosti použití: Vařené pelety boilies typu se použivají především jako chytací, nebo mírně i jako vnadící. Přiložené atraktory můžete použít pro zvýraznění pelet při použití jako nástara. Dejte potřebné množství pelet do menší krabičky, zalejte mírně tekutým posilovačem, protřepejte tak, ať jsou všechny pelety obalené a nechte min.12 hodin ležet ( můžete je tak nechat klidně i mnoho dní až týdnů ). Před rybolovem obalte macerované pelety v práškovém dipu a nechte zaschnout. Nebo nemacerované, suché pelety obalte těsně před nahozením v obalovacím těstu. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významně dobu rozpadu!

 

  • Skladování:  Pelety boilies typu jsou  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej nejlépe při teplotě do cca 12 °C a v temnu. Macerované pak do 8 °C. Spotřebujte nejlépe do 3 měsíců od prvního otevření sáčku! Vydrží i mnohem déle, záleží však na teplotě při skladování. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu!

 

  • Upozornění: Obsah přiložených doplňků není určen pro celé balení 900 g boilies. Je to množství vhodné pro vyzkoušení použití a účinnosti našich atraktorů.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 25 / 58