Zboží 40 / 54

Plovoucí boilies - NATURÁL - Barevný mix, 30 g

Kód: PUFNX0
Mix až 6 druhů barev plovoucích boilies vlastní výroby. Neochucených - bez příchutě. Vhodné pro vlastní dipování. Nabízíme průměry 12, 16 a 20 mm.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí boilies - NATURÁL - Barevný mix, 30 g
Plovoucí boilies - NATURÁL - Barevný mix, 30 g

 

Neochucená plovoucí nástraha v mixu až 6 barev !

! Vlastní výroba !

 

  • Charakteristika:  Barevný mix Plovoucích boilie (anglicky Pop up boilie), v Neutrálni příchuti, ve třech průměrech 12, 16 a 20 mm. Vyrábíme jej dle vlastní receptury a na vlastním strojním zařízení. Nejde o přebalovaný dovoz! Pop up boilie je sestaveno na bázi napěněné organické hmoty, krmných surovin jako pojidla, potravinářských barev, ale bez aromat a chuťových atraktorů. Je vhodné pro vlastní dipování, nebo jen k nadnášení nástrahy. V mixu najdete až 6 druhů barev.

 

Aroma před macerací (namáčením) nařeďte, případně ještě nadipujte řídkými, vhodnými aromatickými přísadami, tj. aroma krabích jiker, aroma různého ovoce, olejové olihní aroma, rybí oleje aj.

Pop Up boilies Naturál má skvělé plovoucí schopnosti, je tužší konzistence, stále pružné a bez příchutě. Dá se po předvrtání napíchnout i přímo na háček, ale vhodnější je aplikace na vlas. Velmi dobře jej probodnete tenkou jehlou na boilies bez zpětné zarážky. Můžete jej dipovat dle svého uvážení v jakémkoliv aromatu. Vydrží se vznášet po mnoho dnů, dá se proto použít k rybolovu i opakovaně, dokud jej neztratíte, či nezničíte. 

Atraktivitu plovoucíh boilies zvýrazníte použitím některých našich Aromat.

Doporučení:  Dipujte boilies silnými, ale řídkými dipy, které se do něj dobře vsáknou, klidně i neředěnými aromatickými koncentráty. Boilies neobalujte v hustých tekutých potravách, nebo obalovacích těstech, nebude plavat, bude příliš těžké! Naopak vhodné a účinné je použití plovoucích obalovacích těst.

Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 40 / 54