Zboží 38 / 58

POP UP - FLUO ORANŽOVÁ - NATURÁL, 30 g

Kód: FLONAT10
Plovoucí Pop Up naturál, neochucené boilies, neonově oranžové barvy ( Fluo ), v základním provedení, bez příchutě. Vhodné pro vlastní dipování.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty POP UP - FLUO ORANŽOVÁ - NATURÁL, 30 g
POP UP - FLUO ORANŽOVÁ - NATURÁL, 30 g

 

Velmi oblibená plovoucí nástraha v neonových barvách

 

  • Charakteristika:  Plovoucí boilie (anglicky Pop up boilie), v neonově oranžové barvě tzv. Fluo, je na bázi napěněné přírodní hmoty a krmné suroviny. Pop Up Fluo boilies má skvělé plovoucí schopnosti, je měkké, pružné a bez příchutě. Můžete jej dipovat dle svého uvážení. Vydrží se vznášet min. dva dny, dá se proto použít k rybolovu i opakovaně, dokud jej neztratíte, či nezničíte.   

Atraktivitu plovoucíh Pop Up Fluo zvýrazněte použitím některého z našich aromat.

  • Doporučení: Dipujte boilies silnými, ale řídkými dipy na bázi olejů, či monopropylenglykolu, které se do něj dobře vsáknou. Boilies neobalujte v hustých tekutých potravách, nebo obalovacích těstech, nebude plavat, bude příliš těžké! Naopak vhodné a účinné je použití plovoucích obalovacích těst.

Tekuté potravy před macerací (namáčením) nařeďte, případně ještě nadipujte řídkými, vhodnými aromatickými přísadami, tj. aroma krabích jiker, aroma různého ovoce, olejové olihní aroma, rybí oleje aj.

Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 38 / 58