Zboží 4 / 58

ROHLÍKOVÉ BOILIES MAXI - Ø 20 mm -, 110 g

Kód: RBMAX20
Vlastní výroba, nejsou provlečeny šňůrkou! Rohlíkáče jsou vyrobeny z pekařského bílého pečiva, nikoliv z "mrtvé", těstové placky! Neplavou,dá se s nimi krmit! Postupně se zvětšují, neodolatelný účinek na ryby. Naturál, nebo macerované..

2 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty ROHLÍKOVÉ BOILIES MAXI - Ø 20 mm -, 110 g
ROHLÍKOVÉ BOILIES MAXI - Ø 20 mm -, 110 g

 

Rohlíkové boilies Ø 20 mm, vyráběné vysokotlakým lisováním z bílého pečiva - potápivé, lze s nimi i vnadit !

 

Charakteristika:  Naše rohlíkové boilies o průměru 20 mm si vyrábíme sami vysokotlakým lisováním napařeného, pekárenského, bílého pečiva. Nelisujeme těstové placky, které ve vodě vubec nepracují ! Vysokým tlakem se slisuje větší hmota napařeného pečiva, než je běžné u malých průměrů, vyráběných nízkotlakem. Proto rohlíkové boilies v této velikosti klesá ke dnu, kde se pomalu od povrchu "rozbaluje, vatovatí" a zvětšuje postupně svůj objem. Střed rohlíkáče však zůstává stále pevný, takže jej bílá ryba nerozebere tak brzo, jako klasický poloplovoucí rohlíkáč, lisovaný menším tlakem. Ve vodě pak vydrží dle množství bílé ryby - při lovu na hloubce, nebo na lokalitě kde ji není mnoho vydrží 1 - 2 hodiny, dle teploty vody a proudu. Rohlíkáče také napouštíme vlastními boostery pro zvýšení vnadící atraktivity.

Rohlíkové boilies 20 mm, které vyrábíme, nemají středovou dírku a nejsou provlečeny šňůrkou!

Musí se navrtat jako klasické, vysušené boilies vrtáčkem. Tzn., že vysušené boilies nelze propíchnout jehlou, protože buďto to vůbec nejde, nebo praskne, musí se jen vrtat. Vrtáčky na boilies mají ale velmi malé drážky, které se rychle zanesou a musí se často čistit, než provrtáte boilies. To často svádí k tlačení na vrtáček, aby to šlo rychleji, ale pak boilies často praskne. Ideální je vrtáček 2 mm na dřevo, či železo a Aku vrtačkou si rohlíkáče navrtat dopředu. Při vrtání netlačit příliš na vrták! A před vrtáním dalšího rohlíkáče očistěte drážky vrtáku od těsta z minulého vrtání. Je to stejné jako u velmi vysušených boilies, rohlíkače jsou ale křehčí.

 

  • Nabízíme tyto příchutě Rohlíkáčů : 

Naturál - Rohlíkové boilies - rohlíkáč - přirozená barva, bez příchuti, v původním stavu, tak jak je vylisován z bílého pečiva. Možnost vlastního dochucení, nebo na něj chytat jen tak, jak je.

Calypso  - červená barva, kořeněný typ, směs několika druhů červeného koření + výrazné druhy bylin a česnek. Vůně po koření s česnekem.

Oliheň - Krab - barva neonová růžová, výrazný, specifický pach mořských plodů a ryb.

Mořský Krill - barva tmavě hnědá, napuštěno natráveným mořským krilem. Typická " krillová " vůně s rybinou.

Scopex s medem -  oranžovo hnědá barva, typická vůně pro tuto směs.

Ananas s meruňkou - neonově žlutá barva, příjemná ovocná vůně.

 

Vyberte si některou příchuť z rozvinovací nabídky - nahoře u hlavní ceny výrobku.

V balení 110 g = cca 27-29 ks Rohlíkáčů dipovaných

                       cca 32-34 ks Rohlíkáčů Naturál

 

Velikost i počet kusů se může mírně lišit v každém balení, z důvodu různé hustoty a násákavosti jednotlivých boosterů! Hmotnost obsahu je však vždy stejná.

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 14:31 Datum: 04.08.2014
Po vyzkoušení sem byl překvapen jak to dobře chytá! Berou na to snad všechny druhy ryb. :)
hodnotil: Čas: 14:25 Datum: 04.08.2014
Hodnotím toto rohlíkové boilie jako velmi dobré. Dá se na to nachytat od bílé ryby až po krásné kapry.
Chytá to dobře!
Zboží 4 / 58