Odběr novinek

Booster - ARTEMIS - Smažená ryba, 3x1 l

Kód: SR08061
Speciální kořeněný atraktor. Doplňuje řadu výrobků ARTEMIS. Obsahuje hrubší částečky surovin. Nerozpouští PVA sáčky. Více v "Popisu výrobku".

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Booster - ARTEMIS - Smažená ryba, 3x1 l

 

Netradiční kombinace rybích surovin s opraženým kořením a smaženou zeleninou !

 

  • Obsahuje: Směs vysoce kvalitních surovin, tj. natrávené rybí proteiny, enzymaticky upravené játra, mléčný protein, rybí vývar, tepelně upravené koření a další přísady shodné s naší řadou výrobků ARTEMIS.
  • Charakteristika: Jde o bohatou směs silných a lehce rozpustných, převážně rybích a mléčných surovin, spolu s játry, které společně mají na ryby ověřený účinek, ať už jako krmná surovina, či vnadící atraktor.

Tyto suroviny jsou doplněny o tepelně upravenou směs koření a zeleniny ( pražením a smažením ), která boosteru Artemis dává velmi neobvyklou a specifickou vůni i chuť. Vše je nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Proto je roztok hrubší konzistence. Je to vynikající směs pro posílení a urychlení vnadícího efektu u boilies, pelet či granulí. Možno přidat i do krmítkovek a method mixů.

Hrubší částečky surovin ve vodě vytvoří intenzivní, vonný zákal, který se rozprostře okolo nástrahy a je pozvolna pohybem vody unášen při dně do okolí. Směs má sytou, temně hnědou barvu a silnou kořeněnou vůni po pražených surovinách s jemným pozadím ryby. Vše je přírodního charakteru !  

Tato neobvyklá úprava surovin ma opravdu skvělý vnadící efekt na ryby!

  • Tip na použití: Vynikající jako pachový a chuťový posilovač našich boilies a chytacích pelet řady ARTEMIS. Ale dá se použít na jakékoliv pelety, granule, nebo boilies na rybím, či masovém základu.

Prolejte výrobky v sáčku, či vědru boosterem a šetrně protřepejte, nechte je v macerátu ležet s občasným protřepáním, až do doby chytání, alespoň však 6 - 12 hodin. Mohou v něm být ale mnohem déle dlouho, booster neobsahuje vodu a nerozpouští je.

Před použitím booster důkladně protřepat!
  • Dávkování :  My dáváme na 10 kg výrobku 0,7 – 1 litr boosteru, dle savosti a požadované intenzity namočení. Možno zasypat práškovým dipem na prodloužení účinku ve vodě.
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 10 měsíců od zakoupení.

Pokud vám booster začne kvasit, nevyhazujte jej, ale co nejdřív spotřebujte např. do krmítkovky, methodů, atd. Pro kapra a většinu ryb jsou kvašené suroviny atraktivnější, než-li čerstvé.

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Kód: KPKH12
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Kód: BOART22
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.