Odběr novinek
Zboží 6 / 11

Booster - WHITE SCOPEX, 3x1 l

Kód: BOOWS-1
Bílý booster doplňující naši výrobní řadu White Scopex. Obsahuje instantní suroviny s velmi dobrou účinností i v chladné vodě. Celoroční použití ! Nerozpouští PVA sáčky.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Booster - WHITE SCOPEX, 3x1 l
Booster - WHITE SCOPEX, 3x1 l

! Nerozpouští PVA !

TESTOVÁNO NAŠIM ZÁVODNÍM TÝMEM !

! Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu !

 

  • Obsahuje:  Rybí hydrolyzovaný protein LT 94, enzymaticky upravený Krillový protein, Sardinkový protein, sušené mléko, syrovátku, glukózový sirup, Betain, Scopexové aroma a další.
  • Charakteristika:  Booster White Scopex  je složený ze snadno rozpustných surovin, jenž mu dávají přirozenou, sladkou chuť a vůni po scopexu. Nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v boosteru obsaženy v původní formě! Je to vynikající směs pro posílení a urychlení vnadícího efektu u boiliespelet či granulí.

Částečky surovin ve vodě vytvoří intenzivní, vonný zákal, který se rozprostře okolo nástrahy a je pozvolna pohybem vody unášen při dně do okolí. Směs má bílou smetanovou barvu a vůni po sladkém Scopexu.

Tip na použití: Vynikající jako pachový a chuťový posilovač našich boilies a pelet s dírkou řady White. Ale dá se použít na jakékoliv peletygranule, nebo boilies na rybím, či masovém základu. Prolejte výrobky v sáčku, či vědru boosterem a šetrně protřepejte, nechte je macerované ležet s občasným protřepáním, až do doby chytání, alespoň však 12 hodin. Mohou v něm být cca 2 - 3 týdny, déle ne, mohly by se výrobky začít rozpadat. 

Před použitím důkladně protřepat!
 

  • Dávkování: Dáváme na 10 kg výrobku 0,5 – 1 litr boosteru, dle savosti a požadované intenzity namočení. Možno zasypat práškovým dipem na prodloužení účinku ve vodě.
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 10 měsíců od zakoupení. Přemrznutí mu nevadí.

Pokud vám booster začne kvasit, nevyhazujte jej, ale co nejdřív spotřebujte např. do krmítkovky, methodů, atd. Pro kapra a většinu ryb jsou kvašené suroviny atraktivnější, než-li čerstvé.

Specifikace
Váha 3.6 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 11