Odběr novinek
Zboží 2 / 13

CSL LIQUID - Naturál, 6 kg

Kód: CSL22
Neochucený, filtrovaný, fermentovaný kukuřičný produkt, jemné konzistence, v originální podobě, bez dalších přísad. Biologicky neaktivní, stabilizovaný - nekvasí už. Nerozpouští PVA sáčky.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Dodavatel: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku CSL LIQUID - Naturál
Další varianty zboží: CSL LIQUID - Naturál
CSL LIQUID - Naturál, 6 kg
 
 
! BIOLOGICKY NEAKTIVNÍ PRODUKT - NEKVASÍ UŽ ! 
! V neředěném stavu nerozpouští PVA !
! Přirozeně konzervovaný - neplesnivý a nekazí se !
 
 
  • Obsahuje:  Sušina 37 %, bílkoviny  8 %, tuk 1,5 %, vláknina 2,8 %, škrob 1,2 %, cukr 0,5 %. Aminokyseliny:  Lysin 0,9 %, Methionin 0,6 %, Cystin 0,2 %.  Kyselost - pH 4.
  • Charakteristika:  Tento typ CSL ( Corn Steep Liquor ) je produkt vznikající při výrobě kyseliny citronové, fermentací z kukuřice, česky se dá tato surovina nazvat jako kukuřičný výluh. Jde o mírně hustější tekutinu, jemné konzistence, bez hrudek a kousků kukuřice, světle hnědo-žluté, až tmavě hořčicové barvy. Čím je CSl liquid starší tím více tmavne. Před použitím dobře protřepat.  

Surovina, kterou nabízíme, pochází z Rakouské provozovny zaměřené na výrobu kyseliny citronové, kukuřičné celulozy, kukuřičné glukozy, aj.  Jde o finální produkt, který zbude po fermentaci kukuřice a odseparování požadovaných surovin, které při ní vznikají. Díky specifickému zpracování a obsahu organických látek, vznikajících řízenou fermentací ( organické kyseliny, aminokyseliny, aj.) ve vzniklém CSL liquidu, se tento produkt dál již nekazí, ani nepracuje - nekvasí. Je ho možné skladovat i při pokojové teplotě.  Specifické látky vznikající přirozeným kvašení mají velmi vysoký vnadící účinek na ryby, především organické kyseliny a aminokyseliny.

Nejde o surovinu z lihovarnictví, ale o produkt procesu fermentece kukuřičné celulózy. Právě z tohoto důvodu je pro ryby velmi přirozeným a vyhledávaným atraktorem, jelikož tyto kvasné procesy ve vodě dobře znají.

 

  • Tip na použití:  CSL Liquid Naturál je surovina lehce ředitelná vodou. Je opravdu jedinečným doplňkem při výrobě jakýchkoliv těst, krmítkových koulí, ale především boilies a pelet.  Je vynikající i na macerování. Macerované výrobky pak zasypejte jemnou krmítkovkou, nebo dipem, aby se vám nelepily na ruce a vnadící pomůcky.

CSL Liquid je možné ochutit, těsně před použitím v rybolovu, kvalitními aromaty, nebo atraktory - Fish Liquid, Lososový protein, Krill Liquid, GLM Liquid, tekutá játra, aj. Vynikající je i přírodní česnek, je to atraktor především pro jarní měsíce a do chladné vody. Na 1 l CSL dejte 100 - 150 g jemně drceného česneku. Když dáte víc, nic nepokazíte. V teplém období, kdy voda přesahuje 18 °C, doporučuji CSL sirup používat bez česneku.

Nikdy nepřidávejte do CSL Liquidu Naturál, který chcete uchovávat, cukernaté, nebo škrobnaté suroviny, začne vám v krátké době kvasit! Stejně tak i po přidání jiných atraktorů spotřebujte směs co nejdříve, některé také mohou vyvolat kvasnou reakci. 

Při použití CSL Liquidu do PVA jej neřeďte vodou, může ho začít rozpouštět.

CSL Liquid  přidávejte dle charakteru výrobku. Hodí se ve vyšší míře do sladkých směsí ( cca 10 – 15 % ). V masových a rybích pak  cca 7 - 10 % . Lze ale použít i vyšší dávkování, dle vlastních zkušeností. Do krmných koulí lze CSL přidat místo vody.  

  • Skladování a spotřeba: ! Uchovávejte do cca 20 °C mimo potraviny ! Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 6 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 13