Odběr novinek
Zboží 11 / 19

Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 100 g

Kód: SR07001
Neotřelý, kořeněný dip doplňující velmi úspěšnou řadu výrobků ARTEMIS, které mají základ v receptuře z roku 1921!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 100 g
Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 100 g

 

  • Charakteristika:   Dip Artemis je ochucovací a obalovací směs založena na netradiční kombinaci kalsického českého koření, mléčných surovin, enzymaticky natrávených jater, rybího proteinu + dalších pachově i chuťově výrazných surovin. Specifická směs koření, který dává řadě Artemis jeho typickou chuť i vůni je vytvořena na základě receptury na výrobu těsta pro lov ryb z r. 1921. Celkově jde o velmi jemné krmné suroviny, ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

Bez umělých barviv a aromat! Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.

Tip na použití:  Dip Artemis se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Vzhledem k obsahu lehce rozpustných látek a koření je vysoce funkční od jara do podzimu.

Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Kód: KPKH12
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Kód: BOART22
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 19