Odběr novinek

Práškový Dip - ŠVESTKA s česnekem, 100 g

Kód: PDŠČ-1
Obsahuje výběrové rybí moučky, mléčné suroviny, a velmi oblíbenou kombinaci aroma Švestky a Česneku. Všechny tyto suroviny mají specifickou chuť i vůni. Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Práškový Dip - ŠVESTKA s česnekem, 100 g

! Novinka 2021 !

JEDINEČNÁ KOMBINACE RYBÍCH MOUČEK S VŮNÍ ŠVESTEK A ČESNEKU !

 

  • Charakteristika a složení:  Dip byl vyroben na základě poptávky zákazníků po doplnění naší řady Švestka s česnekem. Jde o směs sypkých, pachově i chuťově výrazných surovin, kde dominují rybí moučky, spolu s dalšími surovinami. Práškový dip Švestka s česnekem má výraznou vůni a modrou barvu. Ve směsi je dále sušené mléko, syrovátka, játrový protein a další snadno rozpustné suroviny. 
  • Tip na použití: Práškový dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Má všestranné použití, ideální je však na rybí výrobky! Dip Švestka s česnekem díky svému složení vytvoří ve vodě gelovou vrstvu, která je velmi dobře soudržná, přitom ale propustí veškeré snadno rozpustné látky do okolí. Suché boilies a pelety lze namočit na cca 1 minutu do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté opět ponořit do vody, po chvilce vytáhnout a zase dobře obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 
  • Skladování a spotřeba: Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez uzavřeného obalu. Dobře uzavřený, v suchu a  temnu vydrží dip min. 12 měsíců !  

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.