Zboží 9 / 17

Tekutý dip - BELACHAN a SÝR, 80 ml

Kód: DTBS10
Tekutý dip s kombinací fermentovaných krevet, natráveného krillu a pravého, zrajícího sýru. Celoroční použití, především pak jaro a podzim!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekutý dip - BELACHAN a SÝR, 80 ml
Tekutý dip - BELACHAN a SÝR, 80 ml

 

Novinka podzimu 2014 !

! Ojedinělá kombinace přírodních natrávených surovin !

! Jeden a půl sezóny testů !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje rozpuštěné, fermentované krevety - Belachan, krill liquid, lososový protein, tekutá játra, přírodně identické, sýrové aroma, aj. Jde o přesycený roztok s výrazným rybím pachem s pozadím sýru! Na tento mix surovin ryby prokazatelně velmi dobře reagují, což máme ověřeno z vlastních dlouhodobých zkušeností při testech i na závodech.  A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad a ztužovačů!

 

  • Možnosti použití: Tekutý dip Belachan a Sýr se osvědčil jako velmi dobře účinný po celou rybářskou sezónu, a to od brzkého jara až do pozdního podzimu. Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jeho část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 17