Odběr novinek
Zboží 7 / 20

Tekutý dip - BRAMBORA a ČERV, 80 ml

Kód: TDBČ-1
Osvědčená, inovovaná klasika. Tekutý dip k výrobní řadě výrobků Brambora a Červ. Dá se však kombinovat i s jinými typy výrobků, dle vlastních zkušeností. Zvýší výrazně vnadící efekt vaší nástrahy. Aktivní a účinný po celé hlavní rybolovné období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Tekutý dip - BRAMBORA a ČERV, 80 ml

! Obsahuje vše co je rybám přirozené !

Osvědčená bramborová klasika s moderními surovinami !

! Před použitím nutno dobře protřepat !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Jde o přesycený roztok s typickým bramborovým aroma s kmínovou příchutí! A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento dip speciální krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jde tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad a ztužovačů!
  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty. Před použitím nutno dobře protřepat
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 20 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 20