Odběr novinek
Zboží 12 / 20

Tekutý dip - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 80 ml

Kód: TDPK10-1
Perfektně vyladěná kombinace našeho nejúspěšnějšího tekutého dipu. Chuťově i pachově velmi výrazná směs tekutých rybích surovin, s převahou natráveného mořského krilu. Vše doplněné o ostře pálivé Chilli a Španělský pepř.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Tekutý dip - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 80 ml

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje enzymaticky natrávený tekutý krill, lososový protein, GLM liquid, extrakt z olihňí, chilli papriček a další rybami oblíbené suroviny. Jde o přesycený roztok s typickým a výrazným rybím pachem! Tato kombinace surovin byla uvolněna na trh z receptury našeho závodního týmu! A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad a ztužovačů! 
  • Možnosti použití: Tekutý dip Pikantní Krill je funkční po celou lovnou sezónu. Chytal velmi dobře v horkém i chladném období. Vynikající byl především na podzim, kdy mají ryby zvýšenou žravost a této kombinaci surovin dávaly přednost, před ostatními.

Tento dip testoval a ladil náš závodní tým po celé léto, jako připravovaného favorita na týdenní mezinárodní závod - IBCC na maďarském Balatonu v říjnu 2020, kde nakonec vybojovali vynikající úspěch v podobě 55-tého místa z 240 účastnících se týmů! Velkou měrou jim k tomu přispěl i tento dip v kombinaci stejné příchutí boilies, které nyní v nezměněné podobě nabízíme i na náš trh.

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jeho část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 20