Zboží 8 / 38

Práškový Dip - AMUR - Sladká kukuřice, 100 g

Kód: DIAMU10
Základem jsou sladké, aromatické, instantní suroviny spolu s mléčnými bílkovinami, játry a rybím proteinem. Rychle uvolňuje atraktory do vodního prostředí okolo nástrahy.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - AMUR - Sladká kukuřice, 100 g
Práškový Dip - AMUR - Sladká kukuřice, 100 g

 

  • Složení:  Ochucovací a obalovací směs Amur je založena mimo jiné i na obsahu nových druhů surovin, které se nám podařilo získat z oblasti výživy mládat. Jde především o jednoduché cukry, lehké natrávené mléčné proteiny ( např. sušené jogurtové mléko! ) , instantní ( snadno ve vodě rozpustnou ) ochucenou bramborovou moučku, aj. Dále praxí dobře ověřené suroviny jako jsou sušené kořeněné játra, rybí protein + další pachově i chuťově výrazné produkty.
  • Charakteristika:  Řada výrobků AMUR si dlouho hledala své místo mezi zákazníky. Nyní však jde o jeden z neprodávanějších typů výrobků! Proto přidáváme na trh i její další doplňky. V této zvýrazňovací směsi jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě již intenzivní vůni i chuť. Mnohé jsou instantní, tzn. že se ve vodě dobře rozpouští a rychle vytváří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

Bez umělých barviv a aromat!

Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.

 

  • Tip na použití:  Práškový dip Amur se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení na nich vytvoří gelovou krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Účinnost dipu Amur je celoroční! Odzkoušeno se značným úspěchem minulou zimu!
  • Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 38