Zboží 18 / 38

Práškový Dip - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 100 g

Kód: SR07021
Velmi příjemně vonící, kořeněný dip, doplňující naši řadu úspěšných výrobků BARBAROSA. Má podmanivou " anansovo - štrůdlovou " vůni.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 100 g
Práškový Dip - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 100 g
Vylepšená původní receptura !
  • Charakteristika: Ochucovací a obalovací směs je založena na obsahu kvasnic, enzymaticky natrávených jater, rozpustného rybího proteinu, směsi koření, anansové přírodně identické aroma a další pachově i chuťově výrazné suroviny, které dávají řadě Barbarosa  její velmi příjemnou chuť i vůni " čerstvého, exotického štrůdlu ". Jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní vůni i chuť. Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.
 
Bez umělých barviv a aromat! Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.
 
  • Tip na použití:  Směs je velmi dobré použít na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2 - 3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Účinnost je dle dosavadních zkušeností celosezónní, a to vzhledem k obsahu lehce rozpustných látek i v chladnější vodě.
 
Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění v nehermetickém ( netěsném ) obalu.
 
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 18 / 38