Zboží 35 / 38

Práškový Dip - HALIBUT CHERRY, 100 g

Kód: DIHA10
Vysoký obsah tříděných rybích mouček s halibut moučkou od fy. Coppens, s rozpustným proteinem a játry. Výrazný pach po rybině s pozadím Cherry.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - HALIBUT CHERRY, 100 g
Práškový Dip - HALIBUT CHERRY, 100 g
 
Vynikající doplněk v letním období a pro teplou vodu !
!! Zvýhodněná cena !!
 
  • Charakteristika:  Vysoce atraktivní a velmi kvalitní obalovací směs je založena na obsahu výběrových rybích mouček např. lososové, sleďové, tuňákové + rozpustného rybího proteinu, sušených enzymaticky upravených jater, originál halibut moučky od fy. Coppens, přírodního extraktu z višní a třešní a kořenící směsi Red Robin. Tyto suroviny dávají dipu specifickou vůni ryb se cherry a barvu černo-červenou po Red Robinu.

Jde o jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní pach a chuť. Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky surovin a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

  • Tip na použití:  Práškový dip Halibut Cherry doporučujeme použít i ve velká vedra, kdy je vyšší teplota vody a ryby reaguji na krmivo jen velmi sporadicky - odzkoušeno s velmi dobrými výsledky, např. na Novomlýnských nádržích Mušov v kombinaci s výrobky řady Halibut Cherry !  Jinak pracuje spolehlivě od dubna do října, od teploty vody cca 14 °C.

Dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak postupně rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 

  • Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 35 / 38